Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért NEM mész ki külföldre,...

Miért NEM mész ki külföldre, pedig ott a többszörösét is megkereshetnéd?

Figyelt kérdés
Gondolom már sokan gondoltatok rá hogy elhúztok innen. Miért maradtatok?
2010. okt. 27. 15:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia:)A barátom épp most is kint van,és engem is ki szeretett volna vinni dolgozni,de én azért nem mentem,és nem is megyek,mert nem állja meg ő a helyét egy helyen sehol,valamint,nem tudna nekem biztosítani olyat,hogy rábólintsak,igen kimegyek!!Tehát inkább itthon szűkölködöm,de tudom,van fedél a fejem felett,van egy biztos állásom,stb!
2010. okt. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nincs hova mennem.
2010. okt. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Egyelőre tanulok. Vicces lenne órák után külföldre utazni dolgozni :D

De valószínáleg utána sem megyek ki. Ha a mostani helyemen megtartanak, akkor jó munkám lesz viszonylag jó fizuval. Egyébként is minden Magyarországhoz köt, én szeretek itt élni. Csak akkor mennék ki, ha tényleg semmi, de semmi lehetőségem nem volna itthon.

2010. okt. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
en mennek, ha lenne valami jo, megbizhato,es jol kereso munka..
2010. okt. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

CSak ezekből az okokból kifolyolag:1.

itt van a lányom és a férjem(és a családom akire számithatok bármi baj van

2. a férjem unokaöccse most jött haza Angliából,mert átbaszták a fejét.(iskolai tanára javasolt nekik helyet,kimentek vagy 10en mint szakács pincér) és nem is volt ssemmi állás lehetőség.

3. nem tudok annyira idegen nyelvet h boldoguljak odakint.

4. keresztapám kint van,egész életemben láttam kb 4szer.Német állampolgár lett,haza se akar jönni..25/L

2010. okt. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én is kimennék szívesen külföldre, de még csak 18 vagyok. Nem vagyok túl társaságigénylő, kibírnám egy ideig, amíg nem illeszkedtem be, most sincsenek barátaim. A nyelvhez valahogy hozzászoknék, kérdés hogy milyen munkahely az ahova nem kéne tökéletes nyelvtudás. Egyébként ha oda jutok, Csehország, Hollandia, és az USA jöhetne szóba kint dolgozás céljából :)
2010. okt. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem visszatart:

1. nincs nyelvtudásom,

2. biztosat a bizonytalanért nem adok fel a mai világban.

2010. okt. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Barátom a mai világban semmi sem biztos :)
2010. okt. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Még nem végeztem el a fősulit. :) Meg a nyelvtudásomat is csiszolni kell még. :)

Ha ez megvan, uccu neki!

2010. okt. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

1. Magyar vagyok.

2. Nem beszélek jól más nyelvet.

3. Itt él az összes barátom és ismerősöm.

4. Nem biztos, hogy többszörösét keresném.

5. Az se biztos, hogy lenne munkám.

6. Azért, mert csak.

2010. okt. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!