Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Várandósan otthonról dolgozni?

Várandósan otthonról dolgozni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan munkát keresek amit otthonról tudok csinálni kismamaként.

jan. 9. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Én home officeban vagyok, de már a terhesség előtt is itt dolgoztam. Call center+irat feldolgozás. Viszont az a baj, hogy terhesség alatt már nem nagyon fognak felvenni komoly munkahelyre, amiket meg hirdetnek Facebookon is kismamáknak, anyukáknak általában mind ilyen tukmálós munkák
jan. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak ilyen szar mlm-ekbe akarnak majd beràngatni.
jan. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már eleve terhesen jelentkezel, nem nagyon fognak alkalmazni, mire betanulsz, elmész szülni.
jan. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem éri meg senkinek kismamákat alkalmazni.
jan. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
eddig kellett volna melo
jan. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös. Köszönjük hogy ide böfögted eme bölcs gondolatodat. Képzeld el van munkahelyem, s azért keresek otthoni munkát, hogyha már nem fogok tudni dolgozni akkor otthonról is tudjak valamivel foglalkozni, s mielőtt oly okos lennél, nem kenyérre kell ez a pénz, hanem nem szeretnék tétlenül otthon ülni napi rutin nélkül.
jan. 10. 10:08
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy pont ezt akartam írni, hogy attól, hogy valaki otthoni munkát keres, még nem biztos, hogy előtte nem dolgozott. Egyébként sok ismerősöm ilyenkor letett egy körmöstanfolyanot pl, ismerek olyat aki házilag dekorokat kezdett el készíteni és azokat árulta. Érdemes lenne valami olyat keresni amit szeretsz csinálni.
jan. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok károgni, de van már gyereked? Biztos vagy benne, hogy tudsz majd mellette dolgozni? Elhiszem, hogy úgy érzed kell mellette valami, de ezt majd nem te döntöd el. Az első gyerekem mellett elvégeztem a mérlegképes könyvelő tanfolyamot. Ebéd után mindig aludt 3 órát, az alatt tudtam tanulni. Egyébként minden nap reggel 6-kor kelt. Vasárnap, ünnepnap. És ő volt a jó alvó gyerek.

A második gyerekkel 3 éves koráig fent voltunk éjjel, és nappal is max. 20 percet aludt. Arra nem volt időm, hogy valami minimális rendrakást csináljak, nemhogy mást dolgozni vagy tanulni. De azért sok sikert hozzá.

Egyik ismerősöm pl. babák mellett fordítóirodának vállalt fordításokat. Bár elég rosszul fizet, úgy hallottam, de ha unatkozol...

jan. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!