Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha egy munkahelyen azt mondják...

Ha egy munkahelyen azt mondják, hogy nem bértárgyalás lesz, hanem bérkompenzáció, akkor mire lehet számítani?

Figyelt kérdés
Egyébként egy IT cégről van szó. Mikor felvettek másfél éve, akkor úgy volt, hogy bértárgyalások vannak. Most viszont egyrészt a nyári emelés is elmaradt (eddig volt, most különböző bullshitekre hivatkozva elmaradt), másrészt amikor rákérdeztem hogy mi lesz a tárgyalással, már a "bérkompenzáció lesz" volt a válasz. Ebből nekem az jött le, hogy mikor felvettem fűt-fát ígértek, most viszont látszik hogy nem korrekt a cég.
2023. okt. 17. 11:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A bullshit a mas valutaban szerzett bevetelbol eredo extraprofit hianya ebben a gazdasagi evben. Csak ezt a szot korulkaprazatmenedzsmentkedik az egyenes kommunikacio helyett.
2023. okt. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!