Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy új munkahelyen a belépő...

Egy új munkahelyen a belépő dolgozónak miért kell "sunnyognia", ha már elért valamit az életben itt magyarországon? Miért kíváncsiskodik mindenki, ha utána meg nem tetszik a valóság, meg hogy popsinyalás helyett tudással is lehet haladni?

Figyelt kérdés

2023. szept. 12. 10:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
32%
Proli problemak
2023. szept. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tapasztaltam ezt a jelenseget amiota mindenhol full HO van. Gondolom a kerdezonel van heti 1 nap amikor az irodaban kell bajologni, a megoldas munkahelyvaltas. Linkedin profilt aktualizalni, recruiterek megkeresesei kozul a nevetseges ajanlatokat kukazni. Manapsag legfeljebb akkor megyek az iroda kozelebe ha a Teslat kell feltolteni az irodahaz parkolojaban.
2023. szept. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
27%
Na, visszatért a sunnyogó őrült is. Jólvan, teljes a gárda.
2023. szept. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

12 ? :D

Nem telik villanyszámlára vagy mi a fx?

:D

Elhordjam neked a Teslás flottádat töltögetni havi 3 kilóért? Vagy nem férne bele?


Egyébként nem vagyok kalitkába zárva, de általában alig mernek munkát adni, pedig lenne bőven!


Csak senki se mer semminek nekivágni a "felelősség" miatt.


A Bkv sincs jobb állapotba mint a Lánchíd, és az elköv 5-10 évben én borítékolom bizonyos helyeken a tömegkatasztrófát, szóval úgy hazsnálja mindenki!


"Csak saját felelősségre"

2023. szept. 12. 11:39
 15/21 anonim ***** válasza:
58%
A kérdést se értem, de én szerencsére elkerülöm az ilyen helyzeteket, ugyanis nincs szükségem arra, hogy dolgozzak, a passzív jövedelmeim megtermelik nekem azt a havi összeget, amivel kényelmesen elvagyok.
2023. szept. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Sok dilettáns válasz jön még? :D
2023. szept. 12. 12:07
 17/21 anonim ***** válasza:
14%
A kérdésedtől nagyobb sületlenség úgyse tud
2023. szept. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Munkahely? Ez valami szegény dolog, amihez túl gazdag vagyok megérteni?
2023. szept. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Jók ezek a proli problémák.
2023. szept. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
8%
Nem teljesen értem mire gondolsz. Nálam eddig inkább előny volt, mint hátrány, hogy sok minden mással is foglalkoztam és van munkatapasztalatom.
2023. szept. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!