Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy új munkahelyen a belépő...

Egy új munkahelyen a belépő dolgozónak miért kell "sunnyognia", ha már elért valamit az életben itt magyarországon? Miért kíváncsiskodik mindenki, ha utána meg nem tetszik a valóság, meg hogy popsinyalás helyett tudással is lehet haladni?

Figyelt kérdés

2023. szept. 12. 10:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a prolik közt ez megy, jobb helyeken nem.
2023. szept. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%

Ez egy állító kérdés. Az állító kérdések hibásak, ha a bennük szereplő állítás hamis. (Mint ahogy ebben az esetben is)


Továbbá: ez az üzlet és pénzügyek kategória, nem az emberi kapcsolatok és szappanoperák fóruma.

2023. szept. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
19%
A 'munkaugyes troll'-t ugy nez ki kiengedtek az osztalyrol...
2023. szept. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

" ha a bennük szereplő állítás hamis."


Ez meg egy feltételes válasz ami nem válasz!

2023. szept. 12. 11:04
 5/21 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell. Ez csak a te agyszüleményed.
2023. szept. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Leegyszerűsítem a kérdést.


Ha egy új környezetben egy új embert kérdeznek a régiek, az meg helyesen és szakszerűen illetve korszerűen válaszol, ráadásulé méga tapasztalatait is megosztja akkor azt miért nehézkes elismerni?


Miért az számít hogy valaki 20 éve rohad egy munkahelyen, mintsemhogy az, hogy van aki már 15 féle képpen csinálta 10 másik helyen és az életben is többet elért ezáltal?

2023. szept. 12. 11:08
 7/21 anonim ***** válasza:
81%
Ilyen max csak valami nagyon pronyó helyeken van, ahova te való vagy.
2023. szept. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

:D


Az ilyen pronyó hely nélkül kb sehogy sem tömegközlekednél a fővárosba, de nyilván más városban sem!

2023. szept. 12. 11:11
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, menekülj, ha tudsz.


Én életem legrosszabb 10 hónapját töltöttem ilyen helyen. Már a próbaidő alatt voltak jelek, de nem vettem őket komolyan. Hallgass a megérzéseidre és kezdj el új munkahelyet nézni.

2023. szept. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
85%

“Ha egy új környezetben egy új embert kérdeznek a régiek, az meg helyesen és szakszerűen illetve korszerűen válaszol, ráadásulé méga tapasztalatait is megosztja akkor azt miért nehézkes elismerni?”


Számomra nem nehézkes. Azt kell megkérdezni, akinek az. Fontos tudni, hogy kit érdemes kérdezni.


“Miért az számít hogy valaki 20 éve rohad egy munkahelyen, mintsemhogy az, hogy van aki már 15 féle képpen csinálta 10 másik helyen és az életben is többet elért ezáltal?”


Újabb állító kérdés. Nem az számít (nekem).

2023. szept. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!