Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi lehet a reális bérigényem?

Mennyi lehet a reális bérigényem?

Figyelt kérdés

Erettségim van, utána 3 szakmát szereztem okj-n

Pénzügy-számviteli ügyintéző, vállalkozás és bérügyintéző, majd vállalkozási mérlegképes könyvelő.



2015től 2017ig diákként, gyakornikkent dolgoztam egy multi pénzügyosztályán, nem vettek át rendes állományba az angol nyelvvizsga hiánya miatt.


2017től 2020ig egy könyvelő irodában dolgoztam. Könyvelés, bérszamfejtést csináltam.

2020tól csed/gyed/gyesen vagyok, de (csed kivételével) dolgoztam egy építőipari cégnél irodán. Árajánlat készités, szamlázás, anyagbeszerzás, könyvelés előkészités, stb.


Most szeptember/októbertől szeretném ezt a céget otthagyni.

Családi vállalkozás, itt a bérem nem reális.

A könyvelőirodában mindig a berminimum felett 1 hajszállal fizetett a főnököm, utólag tudtam meg az nagyon kevés volt.



Most egy pénzügyosztály állásra pályázom, esetleg bérszámfejtő.

Ilyen tanulmányokkal, tapasztalattal mennyi lenne a reális amit kérhetnék?

Székesfehérvár egyébként


2023. aug. 30. 11:17
 1/1 anonim ***** válasza:
55%
Azt tanácsolom, hogy nézd meg a Hays és a Randstad honlapján a jelenlegi fizetéseket egy útmutatásért, ahelyett, hogy ide posztolod a CV-det.
2023. aug. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!