Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megcsinálhatják ezt velem?

Megcsinálhatják ezt velem?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Múlt héten kezdtem meg a munkát az új munkahelyemen.Rögtön az első nap kijelentették, hogy egy másik férfi is van az állásra és kvázi versenyeznünk kell a munkáért.Ezt azért nem éreztem/érzem korrektnek, mert az állásinterjún ezt az apróságot nem említette meg a főnök.No mindegy ezen még valahogy túl is tettem magamat.Egész múlt héten azt mondta a főnök is és a többi kolléga is, hogy én vagyok az ügyesebb, gyorsabb, találékonyabb így minden bizonnyal enyém lesz az állás.A másik úriembert folyamatosan csak szidták előttem, mondván, hogy milyen lassú és teljesen alkalmatlan erre az állásra.Múlt héten szombaton a főnök maga mondta, hogy a másik illetőt már nem is hívja be, mert én maradok.Aláírjuk a munkaszerződést stb.Erre ma, amikor mentem ki az egyik címre, azt mondja nekem egy kedves hölgy, hogy neki azt mondták, hogy a másik futár marad.Gondolhatjátok, hogy mennyire ledöbbentem.Gondoltam kíváncsiságból belenézek a naptárba és láttam, hogy az úr erre a hétre is be van írva, annak ellenére, hogy a főnök azt mondta nekem, hogy többet nem hívja.Most akkor ki mondd igazat?Ha elhitették velem, hogy én maradok és mindeközben egy másik állást is visszamondták ezért, akkor én nem tudom, mit csinálok, de nem lesz szép!!!!!
2023. aug. 28. 16:38
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
Miért lennék "veszett fejsze nyelés"???Egy szóval sem mondtam, hogy nincs igazgatok, sőt azt is mondtam, hogy nem fogok tovább itt dolgozni, ha nem lesz munkaszerződésem.
2023. aug. 29. 10:05
 32/43 anonim ***** válasza:
" ha nem lesz munkaszerződésem" tehát kb még 2 hétig
2023. aug. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:

Ezt még el kell mesélnem!Nemrég ért véget a műszak egész pontosan fél órával(tehát műszak vége után 1 órával)léptem ki az ajtón.Hogy mi ennek az oka?



Nem fogjátok elhinni, de eddig tartott kiszámolni, hogy akkor mégis ki mennyit keresett ma.Alapból van 10-12 ember aki napi bért kap(én is).Ma dolgozott ezek közül 6+ én.háromnegyed 10 kor leültünk szépen az asztal köré a szokásos módon.Ugye ilyenkor mindenki kirajka az asztalra azt az összeget amit aznap keresett.Mindenki megragadott egy számológépet és kezdődhetett a játék.Első számolás eredménye.Volt, aki +5000be volt és volt olyan, aki -15be.Senki se lepődött meg, mert mindig ez van az első számolás után.Ez ment fél óráig, majd az egyik idiótának eszébe jutott, hogy ő ma tankolt is, de a blokkot elhagyta.Ha szemmel lehetne ölni ő már rég halott lenne.Amikor mondták neki, hogy akkor a tankolás zsebből megy, akkor felállt és hazament.Ment a matek tovább, de sehogy se volt jó.Valaki mindig vagy +ba vagy -ba volt.Aztán kiderült, hogy valaki nem írt fel a füzetbe 4 rendelést.Ugye ez a hátránya annak, hogy egyszer a szakács egyszer a takarítónő veszi fel a rendelést.Ennek a visszakeresése volt kb 20 perc és 4en dolgoztak rajta.Már papíton mentek az összeadások, kivonások, mert senki se hitt a számológépnek.Végül az a döntés született miután sehogy se jött ki egy-két ember napi bére, hogy elosztjuk a vorravalót.Én szerény személyem szerint kerestem ma 6 ezer Ft borravalót, amiből így maradt 1200.Végén a legidősebb pincér azért halkan mondta."ez az gyerekek ezt kell folytatni"xddd

2023. aug. 29. 23:39
 34/43 anonim ***** válasza:
100%

Melyik ez a trágya kóceráj? Csak hogy lehessen tudni, honnan nem szabad rendelni sem...

Az ilyen helyeket be kéne szántani és a helyét behinteni sóval.

2023. aug. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:
Hát a hely nevét inkább nem szeretném leírni, de annyit azért elárulhatok, hogy Vas megyében található
2023. aug. 30. 09:47
 36/43 anonim ***** válasza:
100%
Jó, az elég messze van, onnan biztos nem rendelek semmit. :D
2023. aug. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:
Az már tényleg csak mellékes, hogy tegnap is egész nap úton voltam, óránként 6-8 cím szakadó esőben négynyári gumikkal fel a hegyre+rendelésfelvétel, ami nem az én dolgom lenne és akkor még te vagy lecseszve nap végén...
2023. aug. 30. 10:33
 38/43 anonim ***** válasza:
Ha ennyire jól megy a vezetés, miért nem mész mondjuk kamionozni? Az még mindig sokkal értelmesebb munka és jobban is fizet.
2023. aug. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:
Jelenleg nincs pénzem a jogsira
2023. aug. 30. 12:00
 40/43 anonim ***** válasza:
Akkor akár ott van a buszvezetés. Ott azt hiszem ingyen adnak nagyjárműre jogsit.
2023. aug. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!