Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megcsinálhatják ezt velem?

Megcsinálhatják ezt velem?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Múlt héten kezdtem meg a munkát az új munkahelyemen.Rögtön az első nap kijelentették, hogy egy másik férfi is van az állásra és kvázi versenyeznünk kell a munkáért.Ezt azért nem éreztem/érzem korrektnek, mert az állásinterjún ezt az apróságot nem említette meg a főnök.No mindegy ezen még valahogy túl is tettem magamat.Egész múlt héten azt mondta a főnök is és a többi kolléga is, hogy én vagyok az ügyesebb, gyorsabb, találékonyabb így minden bizonnyal enyém lesz az állás.A másik úriembert folyamatosan csak szidták előttem, mondván, hogy milyen lassú és teljesen alkalmatlan erre az állásra.Múlt héten szombaton a főnök maga mondta, hogy a másik illetőt már nem is hívja be, mert én maradok.Aláírjuk a munkaszerződést stb.Erre ma, amikor mentem ki az egyik címre, azt mondja nekem egy kedves hölgy, hogy neki azt mondták, hogy a másik futár marad.Gondolhatjátok, hogy mennyire ledöbbentem.Gondoltam kíváncsiságból belenézek a naptárba és láttam, hogy az úr erre a hétre is be van írva, annak ellenére, hogy a főnök azt mondta nekem, hogy többet nem hívja.Most akkor ki mondd igazat?Ha elhitették velem, hogy én maradok és mindeközben egy másik állást is visszamondták ezért, akkor én nem tudom, mit csinálok, de nem lesz szép!!!!!
2023. aug. 28. 16:38
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
74%
Ismered a férfit? Beszélj vele!
2023. aug. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
85%
Ja hogy munkaszerződés nélkül dolgoztattak? Azonnal illetékes munkaügyi hivatal és tegyél panaszt rájuk!
2023. aug. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:
Nem dolgoztam ingyen minden nap végén megtörtént az elszámolás és ki is fizettek.Napi bért kaptam
2023. aug. 28. 18:40
 14/43 anonim ***** válasza:
85%

Szerzodes nélkül nem dolgozunk

...

2023. aug. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:
Tudom, de a főnök mondta, hogy két hét múlva megkapom a szerződést is.Természetesen, ha két hét múlva sem lesz előttem a szerződés, akkor itt hagyom a francba...
2023. aug. 28. 19:30
 16/43 anonim ***** válasza:
100%

13: Egyszerűsített foglalkoztatásban?

Vagy illegálisan?

2023. aug. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de melyik ez a cég? Már egy másik futár is írta ide, hogy nem fizették ki, és még a minimálbérnél is kisebb összeg volt neki ígérve , szerződése sem volt...

Még nem kapták el őket?

Mennyit fizetnek? Órabéres vagy, vagy hogy?

2023. aug. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:
A mennyit fizetnekre azt tudom mondani, hogy változó.Az alapbér 12 órára 20 ezer Ft+ a borravaló ami igencsak változó, de a 3000-4000 minden nap megvan, de volt már olyan szombat, hogy 15 ezer is összejött.Heti 2 nap pedig 4 órába dolgozok, ekkor az alapbér 9 ezer.Van, aki naponta, van aki hetente és van aki havonta kéri a fizut.
2023. aug. 28. 20:38
 19/43 anonim ***** válasza:
100%
Ügyfélkapun meg lehet nézni, hogy be vagy-e jelentve.
2023. aug. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
100%
Értem, de mi alapján, ha nincs szerződésed? Illegálisan?
2023. aug. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!