Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol keresnek az emberek...

Hol keresnek az emberek Budapesten kívül ilyen 400-500 ezreket nettóban, nekem itt vidéki nagyvárosban minden ismerősöm 200-300 ezer között keres maximum?

Figyelt kérdés
2023. júl. 25. 16:48
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:

Ha tudnád mekkora tévedésben vagy..


Egyébként ha hozzászólások alapján néznék ki mennyit keres akkor te valahol a közmunkás és a WC pucoló között helyezkednél el. Buta, lusta, igénytelen.

2023. júl. 25. 19:28
 32/48 anonim ***** válasza:
90%
Nem sirna itt a szad, meg nem irogatnal ki ilyen kerdeseket, ha 4-500 netto felett keresnel. Meg magadnak is hazudsz, ez eleg szanalmas :)
2023. júl. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
93%
Szinte mindenhol van, aki keres ennyit. Feleségem pl. financial analyst Kazincbarcikán, én Miskolcon vagyok project manager, mindketten fél millió felett keresünk.
2023. júl. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:

Te pedig azért irkálsz ide ékezetek nélkül, mert annyira jó életed van és a milliós szoftverfejlesztő fizetéseddel ékezetek nélkül, angol billentyűzettel itt éled ki magad? :) Te kis butus.


Hanyagold a válaszolást, vagy válaszolhatsz felőlem, de többet én nem fogok, mert nagyon alul vagy. Nem sakkozok galambokkal.

2023. júl. 25. 19:36
 35/48 anonim ***** válasza:
88%
Azert irkalok ide, mert szorakoztatonak tartom. Olyan ez, mint mikor szaras kozben felnez az ember 9gag-re pl. Nem egy bonyolult dolog.
2023. júl. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
82%
Már majdnem válaszoltam valami értelmeset, de látom a kérdező inkább mindenkit elküld az anyjába, szóval hagyjuk is :)
2023. júl. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
91%
Én is nettó millió fölött kereső szoftverfejlesztő vagyok, oszt mégis folyton itt lógok. Nem értem mi lenne ebben annyira hihetetlen.
2023. júl. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
0%

#10 Mi számít piacképes szakmának?Pl. 1 hónapja láttam olyan vidéki álláshirdetést, hogy több éves tapasztalattal keresnek villamosmérnököt 300 nettóért.

Ez ugye diplomás állás pedig.


Akkor nézzük a könyvelőket, villanyszerelőket.Ezek GBM-et kapnak, maximum fizetés villanyszerelőknél 230 sima alkalmazottként.Ezek ugye a jobb szakmák.

2023. júl. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
74%
39-es miért hazudozol? Én könyvelőként keresek picivel a Hays szerinti átlag felett (800 a bruttóm kereken) Miskolcon és ez nem is senior vagy chief accountant pozíció.
2023. júl. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
48%

#39 teljesen irrelevans, hogy te milyen hirdetest lattal. Nyilvan lehet mindennel szarul keresni, ha kelloen szar helyre megy dolgozni az ember. Az IT pl. ugye eleg jol fizet, megis vannak kozszferaban GBM-ert dolgozo fejlesztok.

Emlitetted pl. a villamosmernokoket, ismeros most ment a debreceni BMW-hez joval a kerdesben emlitett sav feletti alapberert, egy Bosch-ban meg kb. a fizetese felet kapna.

2023. júl. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!