Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha munkát keresek, és egy...

Ha munkát keresek, és egy hirdetéshez oda van írva hogy három műszakos, hülyeség jelentkezni abban bízva, hogy engednek maximum két műszakba menni?

Figyelt kérdés
Mert éjszakás műszakot tuti nem tudok elvállalni. Hülyeség bízni a jóindulatban, hogy engednek két műszakban ilyeneknél?
2023. jún. 13. 03:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én el tudtam érni, hogy egy műszakba járjak. Mondtam, hogy suliba járok, le szeretnék érettségizni, így nem tudok több műszakot vállalni, de szívesen dolgoznék ott.

Felvettek. Ez nyilván akkor tud csak működni, ha a munkáltatónak is megfelel. Ha mindenféleképpen 3 műszakos kell, akkor nem vettek volna fel.


Egyébként már 4 éve leérettségiztem, és még mindig egy műszakba járok ellenben a többiekkel. Viszont azóta hét végén is berendelnek időnként, ami előtte nem volt.

2023. jún. 13. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezel és megkérdezed. Csak így fogod megtudni.
2023. jún. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A legtöbb olyan helyen, ahol 3 műszakos munkakörben dolgoznak ez nem tud működni, ha te egy műszakba akarsz járni.

Több probléma is van vele mind emberi mind munkaszervezési szempontból.

Ja és műszakpótlékot sem fogsz kapni, tehát kevesebb pénzt keresel ugyanazért a munkáért mint a kollégáid. Nem hiszem, hogy kompenzálják neked ezt a veszteséget magasabb órabérrel, ha meg igen és a munkatársaid tudosmást szereznek erről, akkor majd megnézheted magad, hogy fognak beszélni veled....

Azt kérdezd meg, hogy van-e bármilyen beosztás amire megfelelsz és csak 1 vagy maximum két műszakba kell járni. Nagy gyárakban szokott lenni olyan részleg ahol csak 2 műszakba járnak, miközben más részlegeken meg 3 műszak van.

2023. jún. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!