Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létezik-e olyan munka, a...

RunaDacino kérdése:

Létezik-e olyan munka, a McDonald's féle diákmunka és alkalmi "segíts raktárban pakolni/rendezvényen kisegíteni" munkákon kívul, ahol egy nyárra tudok jelentkezni heti 16 óra maximum keretein belül?

BSc-m és MSc-m között gondolkozok nyáron dolgozni. Van kutatási elfoglaltságom, de nem nagyon fizet.

De, ez így-úgy elvesz olyan jó 8-16 órát hetente a laborban, nem számolva olvasgatást, írást, egyebeket.

Van-e olyan nyári munka lehetöség ami ezzel kompatibilis, CSAK jún-aug tart ÉS nem McDonalds/Gyorsétterem/alkalmi munka? Ilyen irodai, laboratoriumi, informatikai jellegű gondolván.

Készségek:

- Linux rendszer alacsony szintű troubleshooting command line-ban, shell szkriptek. (Készségek laboratóriumi munkához)

- git kezelése open source projektek részvételéhez.

- python, dreammaker, fortran tapasztalatok

- Kis/nagyműszeres analitkai laboratoriumi müveletek.

- Technikai írás (tudományos cikkek írása, LaTeX typesetting-je)

- C1 angol

- Szerves kémiai szintézis

- 4 év McDonald's szenvedése középiskola + Technikum alatt

- Elméleti/Számítógépes Kémiai Kutató laboratoriumi gyakorlat, aktív tagság

#diákmunka #nyári munka #Részmunkaidö
2022. máj. 11. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
2022. máj. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

@1

Legtöbb munka amit ott látok az vagy hosszútávú (nem csak nyár), vagy 20+/30+ óra, vagy nyári munka esetén 3 müszakos heti 5 nap.

2022. máj. 12. 10:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos ami szakmai jellegű munka, ott többnyire magas az elvárt heti óraszám.

A Facebookon szokott hirdetni alkalmi munkákat Imre Ábrahám (Nebuló-Meló Imi). Bár az nem infós, véleményem szerint még mindig sokkal jobb, mint a mekiben szívni. Pl. ilyen hirdetések szoktak lenni:

Kedves Fiúk, Lányok!

Várom jelentkezéseteket a Puskás Aréna következő mérkőzésére, alábbi pozíciókra:

Időpontok és pozíciók:

05.11. Szerda

ÖLTÖNYÖS VIP: 14:00-23:00 (érk. 13:30) fiúk (18+) 2 fő

MEGERŐSÍTŐ ÁLLOMÁNY: 14:00-23:00 (érk. 13:30) (18+)

Helyszín: Puskás Aréna

Órabér:

25 év alatti diákok: 1.530 Ft / óra

25 év felett és alkalmis: 1.300 Ft / óra

Feladatok:

ÖLTÖNYÖS VIP: vendég koordinálás, információ nyújtás VIP szektorban

MEGERŐSÍTŐ ÁLLOMÁNY: vendég koordinálás szektorokban

2022. máj. 13. 10:28