Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért (nem) éri meg McDonald's...

Miért (nem) éri meg McDonald's, azaz Meki étteremben dolgozni 2022-ben?

Figyelt kérdés

Olvastam arról, hogy a munkakörülmények kb. olyanok, hogy akkor már jobban megéri elmennie az embernek vagyonőrként vagy kukásként dolgozni.

Összegezve:

- Rossz fizetés

- Ínszakasztó, kemény rabszolgamunka

- Általában bunkó vezetőség

- Rendkívül rossz kollegialitás (a rossz munkakörülmények és a túlfeszített idegrendszer miatt)

- Gyakori munkahelyi sérülések (pl. az olajsütők miatt)

- Munkahelyi szünetek gyakori megvonása - ebbe beletartozik a mellékhelyiség használatának szigorú korlátozása (pl. én már hallottam olyan esetről, hogy az adott munkás 12 órán keresztül nem tudott kimenni a WC-re, mert annyi volt a munka, viszont kolléga annál kevesebb).

- Nulla cafeteria, utazási hozzájárulás és alapvetően az egyén szabad választásának teljes hiánya; legalábbis ami a BEOSZTÁST illeti.


Emellett az ember vágjon még jobb képet is ehhez az egészhez és legyen udvarias és kedves is végtelenségig még a legmucsaibb, paraszt, proli tahó vendégekkel is.


ugyanakkor viselje is el a menedzsment általános bunkó hozzáállását.


Kíváncsi vagyok azok véleményére, akik jelenleg is a Mekiben dolgoznak.



Mennyire értenek egyet a fentiekkel és ők maguknak mi a véleménye a jelenlegi Mekis munkáról.



2022. ápr. 28. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Nekem dolgoznak ott ismerőseim. Nem olyan durva a munka. A 3 műszak nem jó mindenkinek. Jó a társaság. Ahhoz képest, hogy 8 általános elég, nem rossz a fizetés, teljes munkaidőben. Sok diplomás állás se fizet többet.
2022. ápr. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a legtöbb étteremben már 1500+ az órabér és a munka megterhelő ee kibírható.
2022. ápr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Nem dolgoztam ott de a bereket latva es meg ott is etkezhetsz, hidd el, vannak sokkal rosszabbak valoban rossznak mondhato minimalberert! Kezdesnek viszont tokeletes!
2022. ápr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Legeslegrosszabb munkahely a világon. Mind igaz, amit leírtál. Rengetegszer sírva mentem haza és nem csak én.
2022. máj. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Gyakorlatilag leírtad hogyan és milyen hozzáállással ne dolgozz étteremben. Arról nem a meki tehet, hogy te fittyet hánysz a biztonságos munkavégzés szabályainak betartására és mindig lesérülsz. Ha szerinted annyira rossz a fizetés, akkor mondj másik éttermet, ahol legalább ennyit kereshetsz. Na, ugye.
2022. júl. 6. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Dolgoztam kukásként is. Úgy vagyok, hogy inkább dolgozok napi 12 órát McDonald's-ban, mint kukásként akár 1 órát. :-/


A kukásnak rengeteg olyan munkavállaló megy, akiket úgymond kár volt kiengedni a börtönből (1 nap alatt többet hallottam a magyar börtönéletről, mint máskor évek alatt). A McDonald's ilyen téren sokkal kulturáltabb hely, a munkatársak fényévekkel értelmesebb emberek.

2023. jan. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!