Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire reális HAYS HUNGARY...

Mennyire reális HAYS HUNGARY SALARY GUIDE 2023-as felmérése a fizetések terén a pénzügy és számvitel területén?

Figyelt kérdés

A HAYS HUNGARY SALARY GUIDE 2023-as felmérésében az alábbi fizetési sávokat adta meg a pénzügyi- számviteli területen:



[link]


Ezen területen dolgozóktól kérdezem mennyire fedi a valóságot?


(Tudom, hogy sok hasonló kérdés van, de sok már elég régi kérdés és nem is feltétlen vannak konkrétumok.)



2023. júl. 1. 04:05
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
30%

"Mi értelme azon tipródni, hogy nem raktak bele olyat, amiről nem szól az anyag?"


Semmi, ezért nem tipródtam rajta, csak leírtam, hogy szerintem nem sok értelme van.

Ha neked hasznos, akkor valószínűleg te a célközönségbe tartozol.

2023. júl. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
82%

Kérdés: mennyire reálisak a számok PÉNZÜGY-SZÁMVITEL TERÜLETEN


IT színiorok: <oldalakon keresztül licitálnak egymás jólértesültségére az IT szektor fizetéseiről>


Orvosok: <nem válaszol, mert érti hogy nem neki szól a kérdés>


Betanított munkások: <nem válaszol, mert érti, hogy nem neki szól a kérdés>

2023. júl. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
#22 ugy latom a leirtak nagy resze fuggetlen a terulettol, annyi a konkluzio, hogy a Hays guide azt mutatja meg, hogy a Hays partnercegei milyen alapbereket kinalnak es semmi tobbet. Ilyen szempontbol abszolut realis (a teljes piacot tekintve meg persze nem az). Masreszt nem latok egy valaszt sem penzugy-szamvitel teruleten dolgozoktol, te sem tettel hozza semmi hasznosat a kerdeshez. Az IT-s valaszok legalabb reszben segitokeszek.
2023. júl. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Na jó. Húgom könyvelő, senior szint a tapasztalat alapján, Budapesten dolgozik magyar cégnél, de Big4 cégeknél is dolgozott korábban (vagy interjúzott), az ő fizetése alapján reálisak a kérdésben szereplő számok.
2023. júl. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!