Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire reális HAYS HUNGARY...

Mennyire reális HAYS HUNGARY SALARY GUIDE 2023-as felmérése a fizetések terén a pénzügy és számvitel területén?

Figyelt kérdés

A HAYS HUNGARY SALARY GUIDE 2023-as felmérésében az alábbi fizetési sávokat adta meg a pénzügyi- számviteli területen:



[link]


Ezen területen dolgozóktól kérdezem mennyire fedi a valóságot?


(Tudom, hogy sok hasonló kérdés van, de sok már elég régi kérdés és nem is feltétlen vannak konkrétumok.)



2023. júl. 1. 04:05
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

A teljes dokumentum innen tölthető le:

[link]

2023. júl. 1. 04:07
 2/24 anonim ***** válasza:
40%
Altalanosan elmondhato hogy junior kategoriaban fele, senior kategoriaban ala lo a hays
2023. júl. 1. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%
Ahogy ezt elnezem mindenhol durván alá lő.. It területen legalábbis biztosan...
2023. júl. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Junior és afölöttiben reális, seniorban fogalmam sincs. Nyílván, ha SSC-ről beszélünk, csak akkor. Máshol nem tudom.
2023. júl. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
84%

Maximalisan realis, ha tisztaban vagy vele, hogy mit mutat:


"A kutatásunkhoz felhasználtuk a Hays Hungary több száz toborzó projektjéből származó adatot, amelyeket a tavalyi évben meglévő multinacionális, illetve közép- és kisvállalati partnereink szolgáltattak"


Sokan azt hiszik, hogy a teljes munkaeropiacot reprezentalja a felmeres, holott csak a Hays partnereket fedi le. Penzugy teruletrol sajnos nincs tapasztalatom, de IT-ban pl. a komolyabb cegek kozul senki nem toboroz Hays-en keresztul, ezert alacsonyabbak joval a szamaik a tenylegesen elerhetoknel, ahogy irtak mar tobben.

Illetve csak alapbert tartalmaz a statisztikajuk, aminek egyre kisebb az aranya a teljes kompenzacioban a szenioritas emelkedesevel.

2023. júl. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
69%

5:

Melyek ezek a komoly cégek. Én azt tapasztaltam, hogy IT vonalon a nagy multik, pl. Morgan Stanley, MSCI, Nokia, Epam, stb. kevesebbet fizetnek a Hays számainál.

2023. júl. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
84%

6-os nem 5-ös vagyok, de amiket felsoroltál azok tipikusan gyengén fizető gyűjtőmultik. Ezeknél már egy Wise, HBO, Revolut, Vacuumlabs, Interactive Brokers, SAP, NDVR, WorldQuant stb. szintű cégek is jobban fizetnek, nem beszélve a Google, Nvidia, Snap, Microsoft, Apple (és mostmár Amazon) szintről.

Én pl. Oracle-nél keresek a Hays maximumok fölött.

2023. júl. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
64%

7:

Hát mondjuk amit a budapesti Oracle irodáról hallottam, ott sem combosak a fizetések, IBKR-nél meg volt bértárgyalásom, sehol nem voltak a Hays számaitól, amennyit hajlandóak lettek volna megadni.


Wise-ról mondjuk hallottam, hogy megadják. Google viszont alig van jelen Magyarországon, Microsoft sem túl nagy itthon.

2023. júl. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
32%
#5 ezek kifejezetten szarul fizeto cegek.
2023. júl. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
45%
#6*
2023. júl. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!