Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szegeden autós wolt futárkodás...

Szegeden autós wolt futárkodás megéri diákként?

Figyelt kérdés
Egyetem mellett akarom majd csinálni szeptembertől, minden második hétvégén és minden héten csütörtök, pénteken. Aki wolt futárkodik leírná légyszi hogy mennyit keres és hány óra munkával? Nagyon hálás lennék.

2023. jún. 17. 13:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
85%

De, Szeged épp ugyanolyan vidék mint bármelyik másik város, amelyik nem Budapest.


És lehet a minimálbérnél többet keresni, de nem napi 8 órában. Ezt mindenki tudja, aki futár, vagy volt futár.

2023. jún. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ. Azért egy 1.3as suzuki swift-et nem akkora teljesítmény összehozni, de köszönöm a ti válaszotokat is.
2023. jún. 17. 22:09
 13/16 anonim ***** válasza:
24%

Jaja kb diakhitelből összejön és vissza is törlesztheted szépen ilyen melóból, igazából nem rossz ötlet csak rejt némi kockázatot magában. Hajrá, sok sikert kívánok, kíváncsi vagyok összejön-e.

A vidékezős hozzászóló meg vagy nem járt még Budapesten kívül rendes magyar városban, vagy p*csafalváról származik, esetleg mind a kettő egyszerre. Utóbbit tartom a legvalószínűbbnek, tele van veletek Budapest (is).

2023. jún. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
93%

@13


Nagyon nagyot tévedsz, ugyanis vidéken, méretében, kaliberét tekintve egy Szegedhez hasonló, vidéki megyeszékhelyen vagyok woltfutár, már bő két éve.


Így pontosan tudom, miről beszélek.


Veled ellentétben…

2023. jún. 18. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
38%
2023. jún. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A benzinköltség elég sokat elvisz, nem? Úgy is megéri?
2023. jún. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!