Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az átlagos magyar dolgozók...

Az átlagos magyar dolgozók szinte bármennyiért elmennek dolgozni?

Figyelt kérdés

Mondjuk egy gyárban vagy pénztárosnak a havi nettója 250 ezer.

Ha azt mondták volna, hogy nem 250, hanem csak 150. Akkor is elvállalnák ugyanazt a munkát? Mert szerintem igen, egy jó nagy százalékuk.


2023. jún. 5. 12:07
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Soha nem látott jólét van, ajajjj, ajajj :)
2023. jún. 5. 18:05
 22/28 anonim ***** válasza:
76%

#19 Veszprém megye.

Szerintem is ezt már kb mindenki a tartalékaiból nyomja, elég irreális, hogy ez a magyar életszínvonal, de ha igen, akkor meg tényleg ne sírjon senki...

2023. jún. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
81%
18: Én nettó 220-at keresek. Az egyik állami cég pénzügyi osztályán dolgozom. Itt mindenki ennyit keres, de nincs egy ismerősöm sem, aki nettó 300 felett vinne haza. :/ De nem is jár közülünk senki autóval, tömegközlekedéssel, biciklivel, esetleg gyalog járunk munkába. Ne csak azt nézd, hogy az úton hány autó van, hanem hogy hányan fulladoznak a villamoson, mert úgy össze vagyunk zsúfolva, mint a heringek reggel munkába menet!
2023. jún. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
39%

21# Amúgy ja.


Ha megmondanám, hogy gyakonrokként mennyit keresek szerintem elájulnál ezek szerint :D és annyira nem is sok.


A környezetemben mindenki nagyon jól keres.

2023. jún. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
60%

A lakosság magas életszínvonalát mi sem bizonyítja jobban, mint a Fidesz 2/3-ok.

Ha sz.rul élne a nép úgy leszavazna az ellenzékre akár Gyurcsánnyal, mint a huzat.

A magyar csak a saját pénztárcáját nézi mikor x-elni kell 4 évente.

2023. jún. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%
ez meg mindig tobb penz mint amit a tanarok megkapnak. sot, meg hozzaadott, kezzel foghato ertekes is teremtenek. a tanarokrol ezt nem mondhatjuk el.
2023. jún. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
38%
24-es, ez a baj a politikusokkal is. Mindenki a környezetükben jól keres, el sem tudják képzelni, hogy az átlag meg nem. Ha meg mégsem, akkor tartson kecskét, meg termesszen zöldséget a kertben, aztán lesz mit enni.
2023. jún. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
82%

27#


Ugyan ez a baj a szegény emberekkel is. A környezetükben mindenki nyomorog. Dolgozik a gyárban, közmunkán stb... és esetleg van pár ember az ismeretségükben, aki "gazdag", mert mondjuk villanyszerelő magánvállalkozó és folyamatosan dolgozik.


Ez az ember meg azt látja, hogy az a magyar valóság, hogy 150 ezeret keresnek az emberek és az már nagyon csúcsszuper, menő ha 250 nettót valaki megkeres. A +500 ezer meg egy olyan álom, amit csak a "gazdagok" keresnek.


A kérdező pont erre egy példa, aki nem tudja elhinni, hogy lazán megkeres az országban 300 nettót bárki.


Azért írtam, hogy az ismeretségemben mindenki jól keres, mert ezzel is szemléltettem, hogy attól függően ki milyen burokban van, teljesen mást lát. Ezért jók a statisztikák.

2023. jún. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!