Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkakeresés? Mint rontok el...

Munkakeresés? Mint rontok el mindig? Miért mondja azt a munkáltató hogy hív.. de soha nem fog hívni?? Bővebben lent:.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Diák vagyok, hamarosan kikerülők a suliból.

Diákként sokat dolgoztam, (mint árúfeltöltő), beadtam az egyik áruházba az önéletrajzom, mert oda vesznek fel árufeltöltőt (dolgoztam ott diákként is, tehát ismernek tudják hogy dolgozom, stb)

Megkérdeztem az ügyeletest hogy vesznek e fel árufeltöltőt, mert én szívesen dolgoznék stb, mondta hogy igen, és hogy adjak le önéletrajzot. Tegnap előtt adtam le... Számíthatok arra hogy majd felhívnak? Vagy ott kellett volna érdeklődnöm hogy milyen visszajelzést fogok kapni?

Nagyon nagy szükségem lenne munkára, diákmeló is alig van, és nagyon kezdek bedepizni ez miatt.


2023. jún. 1. 10:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Akkor esetleg hívd föl telefonon a felettest, és érdeklődj hogy meg-e kapta, ill. hogy látja föl-e vennének.
2023. jún. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!