Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik lenne a jó döntés? Fél...

Kerdesekkel teli kérdése:

Melyik lenne a jó döntés? Félek, hogy rossz döntést hozok

Figyelt kérdés

Gyárban dolgozom jelenleg, mint minőségellenőr, nem rég vett át a cég hivatalosan is magukhoz, az eddigi órabérem dupláját kapom így

Nem undorral járok dolgozni, rugalmas a cég, és jó is vagyok benne, kis idő alatt lettem ott az egyik legjobb (minden fennhéjázás nélkül)

Külsős területekre is én járok stb.


Na de a lényeg, kaptam egy olyan lehetőséget, hogy szeretnének alkalmazni ott, ahol előzőleg is dolgoztam már.

Szakmámban tudnék így elhelyezkedni, ápolóként, szerettem azt is csinálni

De nem vagyok benne biztos, hogy most is jó lenne e..

Sokan pályáznak arra a helyre, szóval ha most nem megyek, lehet hogy nem lesz még egy ilyen lehetőség

Ez a munkahely helyben is lenne

(A gyári munka 1.5óra tőlünk autóval)

A fizetést tekintve itt kevesebbre jönnék ki, de így is meglenne a 350ezer/hó

+ A legjobb barátnőm is itt dolgozik



2023. máj. 31. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem egy gyárba bármikor vissza tudsz menni dolgozni. Ha jobb a társaság ápolóként és szereted is csinálni, válaszd azt, ha ott érzed jobban magad!

Ha mégsem válik be, a gyárba szerintem bármikor vissza tudsz menni!

2023. máj. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudni.
2023. máj. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyári munka 3 órát elvesz a hétköznapodból csak az utazás, így nem optimális hosszútávon. Szerintem itt egy harmadik pozíció lesz a befutó, ami közelebb van és hasonló bérsávban.
2023. máj. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az ápolói munkát választottam..
2023. jún. 1. 11:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Váó.
2023. jún. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!