Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kirúghatnak a munkahelyről...

Kirúghatnak a munkahelyről hogyha nem vállalom el az új munkakört?

Figyelt kérdés
Gyárban dolgozom, ma tudtam meg hogy egy másik munkakörben is dolgoznom kellene, beugrósként viszont én ezt nem szeretném elvállalni mivel érzem és tudom hogy nem nekem való, nem tudnám úgy, olyan odafigyeléssel csinálni mint ahogy azt kellene. 2 hónapja vagyok itt, tehát még próbaidős. Sőt, még a rendes munkakörömet se tudom teljesen, nem hogy még a másikat is. Csak félek hogy elküldenek ha megmondom hogy én ezt nem szeretném csinálni.

2023. máj. 23. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Próbaidő alatt sajnos simán.
2023. máj. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ha nem nyitod ki a szádat, akkor a + munkakörön kívül még 3 plusz munkakört is a nyakadba varrnak, a mostani fizetésed feléért.
2023. máj. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves 2! Igen, ezzel tisztában vagyok ezért is szeretnék szólni, csak hát b@szh@tom ha elküldenek…ember hiány van úgyhogy talán nem fognak.
2023. máj. 24. 04:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Mint a huzat. Neked kell eldöntened, hogy mennyit ér a munkád és ki kockáztat nagyobbat, ha visszautasítod az új munkakört/plusz melót.
2023. máj. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kis nyuszi vagy. Ezt tudják ok is és ki is használnak. Addig dolgoztatnak meg nem mondod h elég. Ez előtt hol dolgoztál? Mi motivált h gyárba dolgozz?
2023. máj. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!