Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit gondoltok erről az esetről?

Mit gondoltok erről az esetről?

Figyelt kérdés

Kb. 2022 eleje óta tehergépjármű vezetőként dolgozom egy cégnél, ahol már a belépésemnél szó volt arról, hogy egy év múlva nyugdíjba megy egy, a járművek szervíz ügyintézését végző kolléga, és ha bevállunk egymásnak, akkor csinálhatom azt a munkakört, több pénzért a jelenleginél.


Eltelt az egy év, kolléga nyugdíjas lett, de a főnökünk itt tartja még 9 hónapig. Nem éppen erről volt szó...

Addig is, ez év elejétől betanulok a nyugdíjas kolléga mellett, aki ráadásul home officeban dolgozhat a Covid óta is.

Magyarul a nyugdíjas kollégám több pénzért otthonról dolgozhat, én pedig még 5 hónapig a jelenlegi béremért csinálhatok helyette sok dolgot "betanulás" címszóval, mivel én vagyok a helyszínen.


Iszonyatosan frusztrál ez a helyzet, így hálálják meg az eddigi erőfeszítéseimet és lelkes munkavégzésemet, mostanra pedig már gyűlölöm az egész munkahelyemet ezáltal.

Megtanultam, hogy egy dekával sem kellett volna lelkesebbnek lennem a kelleténél...


Jogos a frusztrációm és a magasabb fizetés hiánya miatti dühöm?

Ha utcáról vennének fel valakit, vele nem csinálhatnák meg ugyanezt...az indok az, hogy erre a munkakörre egy pozíció van csak, ami a még nyugdíj után is itt tartott kollégámé...állami vállalat...



2023. máj. 9. 06:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
54%
Ha nem vagy elégedett akkor mondj fel
2023. máj. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Azt sem venném biztosra, hogy 5 hónap múlva tényleg nyugdíjba megy.

Elég jó dolga van, ha jól értem, és a főnök is szereti, miért ne maradna még.

2023. máj. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
82%
Ameddig nem hal meg nem fog onnan el menni szerintem
2023. máj. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Én 100%-ra elhiszem neki, amit mondott, hogy nem akart már nyugdíj után maradni, illetve, hogy ezután sem akar, pedig igen, így tuti melója van, de sok a fejfájás vele. Sok az öreg roncs, aminek már a bontóban sem lenne helye. Köszönöm a válaszokat!
2023. máj. 9. 19:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!