Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Felmondjak? Ki fognak rúgni?

Figyelt kérdés

1 hete kezdtem egy munkahelyen. Próbaidős vagyok, tehát bármikor kirúghatnak és én is felmondhatok indoklás nélkül.

Ma behívott a főnököm az irodájába, és azt kérdezte mit csináltam ma?

Mondtam, hogy a kijelölt betanítóval tanultam be a folyamatokat.

Mondta, hogy írjam le egy lapra, hogy pontosan mit tanultam ma és tegyem az asztalára.

Így is tettem. Hazaértem és látom, hogy meghirdették a pozíciómat az interneten.

Vajon az rosszat jelent, hogy kérte, hogy jelentsek neki minden nap, hogy mit csináltam aznap? Ez nehéz, mert van, hogy egész nap nincs munka, így nincs mivel betanítani engem és mindenki cigizik és beszélget egész nap.


Az, hogy meghirdették a pozíciót jelentheti, hogy ki akarnak rúgni?

Arra gondoltam felmondok, mert a napi jelentés és a hirdetés arra utal szerintem, hogy ki akarnak rúgni, így megelőzöm őket.

Vagy csak én kombinálom túl?


2023. márc. 29. 19:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem is egy toxikus hely idióta főnökkel, menekülős.


Valószínűleg csak nem tetszik a képed így pár nap után, és most elkezdett kifogásokat gyártani, hogy miért küld el. Ehhez gyűjt tárgyi bizonyítékot. Nem illesz valószínűleg a csapatba.

2023. márc. 30. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
+1, én is lépnék onnan. Így nem fogsz szakmailag fejlődni.
2023. márc. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

"Ez a papíros dolog mondjuk furcsa, kissé kontroll mániás főnöke utal, de ezzel nem csak téged ellenőriz, hanem azt is aki téged betanít."


Nem kontroll mánia csak a munkaidőm beosztása.

Ráéreztél a lényegére.

Tömör vázlatot kérek, nem érdekelnek a szépen hosszan megfogalmazott semmit sem mondó írások.

2023. márc. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
76%
A hét végi rövid összefoglalás teljesen normális dolog, a modern scrum rendszerekben ez akár napi szinten megtörténik a dailyken. Nekünk is kell rövid, pár pontos összefoglalást írnunk a heti meetingre, hogy áll a projektünk. Ha ez mindenkire vonatkozó egységes szabály, akkor teljesen normális.
2023. márc. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
# Ahol része a működésnek, és ezt mindenki tudja, vagy mert normálisan zajlik a kommunikáció, vagy mert iskolás evidencia, ott persze, hogy normális. Amikor így félrehív a boss, hogy és most akkor fantáziáld már össze, mi a francnak tartogatunk még itt, az kicsit creepy, nem?
2023. ápr. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
#14 természetesen, csak döntéselhalasztottam, a jelek szerint mostanra.
2023. ápr. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mi újság azóta, Kérdező ? Történt valami ?
2023. ápr. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!