Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A győri Audi gyárba miért...

A győri Audi gyárba miért keresnek folyamatosan új dolgozókat főleg sorra meg targoncásnak? Úgy hallottam jó munkahely valóban kiemelkedő fizetéssel!

Figyelt kérdés
Folyamatosan kint vannak a hirdetések karrierportálokon minden héten szembejönnek velem. Mi okból van ott ekkora elvándorlás?
2023. febr. 19. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Ugyanazert, amiert minden mas nagyobb cegnel. Az, hogy jo munkahely, nem jelenti azt, hogy ott akarnak dolgozni az emberek egesz eletukben. Van aki jobb ajanlatot kap, elkoltozik, karriert valt, meghal, kirugjak stb.
2023. febr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Robotmunkát nehéz csinálni.
2023. febr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Gondolom sokáig senki nem akarja ugyanazt a 8 csavart naponta 500x betekerni. Am nem tudom kit keresnek, én jelentkeztem gépjárműtechnikus oklevéllel, felsőfokú némettel és 5 év autószerelői gyakorlattal kétszer is amikor Győrben laktam és elegem lett a nyomorult kisvállalkozói pöcegödörből, minimálbéres bejelentésből, heti 50-55 óra munkából stb, de nem is hívtak be. Utólag azt mondom hálistennek, mert azóta Ausztriába ingázok kb négyszeres fizetésért, mint amit várhatóan a robotmunkáért kaptam volna.
2023. febr. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
Műszakozást nem szeretik az emberek,a munka is olyan hogy igazából senki nem jókedvből hanem muszályból csinálja.Amúgy több száz meg ezer embernél lehetne akármennyire jó hely mindig van aki lelép.
2023. febr. 20. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinek való. Én is gyárban dolgozok de nem autóipar.

Monoton munka, 3 műszakozás.

Ha éjszakásak vagyunk az kb full szenvedés. Konkrétan ha éjszakás vagyok akkor délelőtt alszok, délután meg mint egy zombi próbálok regenerálódni.

Ritka aki sokáig bírja csinálni. Hiába jön hozzánk heti 5 ember új, sajnos a régiek közül is mindig van aki elmegy.

Próbaidő alatt azonnal felmondhat. Holnap már nem jön.

2023. febr. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!