Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A McDonald's-ba, a KFC-be...

A McDonald's-ba, a KFC-be vagy a Burger King-be mekkora eséllyel vesznek fel olyan munkavállalókat, akiknek nincs releváns munkatapasztalata? Illetve milyen hamar bírálják el a beküldött álláspályázatokat?

Figyelt kérdés

2023. jan. 19. 12:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
19%
xd
2023. jan. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Kb két hét alatt felvesznek ha kell ember, de még próbaidő alatt el is menekülsz.


A felvételi alatt végig udvariasak, emgy a beetetés, a fenekedet kinyalják, talán még a közvetlen kollégák is az első hónapban, a másodikban meg már azon kapod majd magad, hogy állandóan rád jut a leggázabb meló, a hűtőpakolás, a csatornatakaritás, a wc pucolás, sütőolaj csere.



Mások meg rajoskodnak a kasszába meg beszélgetnek ha nincs vendég, konyhán meg tömik a fejüket...

2023. jan. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%

Harmadik hónapba már csak értelmetlen utasitásokat kapsz majd, törölgessél 5 percenként, meg irkálj mindenféle hülye doksit, állandóan a sztenderdekről kérdezgetnek vizsgáztatnak ha van 5 perced, hogy levegőt vegyél.

Meg kb minden héten megkérdezi majd valaki a "körből", hogy ugye szeretsz itt dolgozni?

2023. jan. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

8 órán át egymás arcába fogtok vigyorogni megállás nélkül, munkaidő után meg köszönés nélkül mennek el melletted a kollégák


:D

2023. jan. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#2: Örülök, ha van munkám, szeretek dolgozni. :P

Hűtőpakolás, csatorna takarítása, WC-pucolás, sütőolaj csere... Nem hangzik rosszul, volt már gázosabb melóm is. Legalább tudom milyen munkákat vállaljak el, hogy maradhassak míg szeretnék és "fontos/hasznos" lehessek nekik. :D


#3: Volt olyan munkahelyem, ahol kérdés/kérés nélkül mondtam, hogy szeretek ott dolgozni és akár ingyen is csinálnám azt a munkát, sőt, még túlórát is vállaltam volna [azzal pattintottak le, hogy nem "tudnák elkönyvelni"], mégis simán kirúgtak próbaidő alatt.


#4: Anno suliban volt már szerencsém megszokni ezt a szituációt.

2023. jan. 20. 14:24
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát te tudod...


Nekem volt szerencsém annó állandós dolgozóként a blahán amíg még megvoltak azok a napernyők (kb: 2 ezres évek vége), az ablakok felett, azokról galambszart mosni.

A diákmunkások meg ott röhögtek rajtam a közel dupla annyi órabérükkel.

Egyébként a Katz Petra is melózott ott diákként, párszor egy műszakba voltam vele, volt hogy adott cigit.

2023. jan. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok, bocsi lehet neked nem ond semmit ez így, nem aza korosztály lehertsz.


Félbevágott esernyő alakú piros sárga nejlon napvédő volt a blahán régen az ablakok ívelt felső része előtt, és kb hetente vastagon teleszarták a galambok. A Petra meg ma már színésznő (Gálvölgyi Show, Mi kis falunk, Színházi darabok stb).

2023. jan. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Azokhoz a galambszaros napernyőkhöz nekem is volt szerencsém még diákmunkásként a 90-es évek végén 💩. Régi szép idők. A bizti őrök mindig tudták mikor utalják a fizut és tejelhettünk nekik egy kis védelmi pénzt ha nem akartunk bajt. De jó is volt, mint az állandó terror néhány okostojás 8 általánost 12 év alatt kijárt manager részéről. Meg egyszer a kajaszünetben nyomtam kb 10 ml ketchupot a tálcámra, mire a manager v étteremvezető-helyettes vagy fszom tudja már ki, kitalálta, hogy most felmegyünk az öltözőbe és kiforgatja a szekrényemet, hogy mennyi pénz van nálam, ugyanis ki kell fizetnem neki a ketchupot amit engedély nélkül a krumplim mellé nyomattam. Na ekkor dobtam be a törölközőt végleg.
2023. jan. 21. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
#6: Anno olvastam valamelyik kérdés alatt, hogy Katz Petra is ott dolgozott a Blahán, a Mekiben.
2023. jan. 23. 13:20
 10/16 NTBS ***** válasza:
100%
Gyorsan felvesznek. De nehéz munka lesz.
2023. febr. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!