Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bevállalnátok úgy 3-4 műszakos...

Bevállalnátok úgy 3-4 műszakos munkarendet, ha közben levelezőn egyetemre jártok? Össze lehetne egyeztetni?

Figyelt kérdés
gyártósor

2022. dec. 16. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A levelező képzést bármivel össze lehet egyeztetni, hiszen nem kötelező bejárni az órákra. Én két állás mellett csinálom.
2022. dec. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Azért célszerű bejárni, mert a számolós feladatokban kell a segítség, meg közben ugye készülni is kell, beadandókat írni, projektfeladatot csinálni stb..

És van olyan tanár, aki katalógust tart.

2022. dec. 16. 22:45
 3/11 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen képzés (mennyire büfészak), mennyi energiát kell ráfordítani, milyen a munka, mennyire terhel le agyilag és egyáltalán mennyire bírod a műszakozást. Na meg azért levelezőn nagyon sokat segít, ha azon a pár órán ott vagy. Töredékére csökkenti a tanulásra fordítandó időt. Meg tudod egyáltalán oldani a műszakcseréket? Hogy 2 hetente 1,5-2 napot az órákon tudj lenni?
2022. dec. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

2: mivel nem kötelező bejárni, nem tarthatnak katalógust. De látom, csak kifogásokat keresel.


Akkor mondom másképp: ha más meló nincs és kell a pénz, akkor vállald el. Ha nagyon akarod, lehet mellette csinálni az egyetemet. De úgy látom, egyiket sem akarod igazán.

2022. dec. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
6 tantárgyunk van, ebből 2 tanár tart katalógust és nem ad aláírást, ha x alkalmat hiányzunk. Sőt, az egyik 2x is írat katalógust, nehogy lelépjen valaki a szünetben.
2022. dec. 16. 23:08
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Így nem, és keresnék egy ténylegesen levelező képzést a péntek-szombati-nappali képzés helyett… és megírnám (levélben), annak a segghülye tanárnak, hogy mit jelent a levelező képzés és mi okozza a piaci keresletet egy ilyen képzésre.
2022. dec. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
0%
KIZÁRT, hogy ez menne. A sereget viszont igen.
2022. dec. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tényleg nem egyformák a levelező képzések. Van ahol megkövetelik a jelenlétet. Mikor vannak óráid? Inkább hétvége? Vagy tömbösítve, de akkor teljes hét?

Bár lehet, hogy mindenképp inkább valamilyen rugalmas beosztásra lenne szükséged

2022. dec. 17. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az attól függ, én szombatonként jártam ki egy második egyetemet. Műszakos munka mellett egy katasztrófa volt, ha néha tudtam is az éjszakás munka közben dolgozni, a túl sok 'normál' (hajnalos vagy nappali) műszaki közben nem, és ugye ügyeket is akkor intéztem. Zéró tanulás, maximális fáradtság szombatra, 8-10 óra ülés a fűtetlen, neonfényes előadókban... nem kívánom vissza. A munkában pedig rossz volt a társaság és rugalmatlan a műszakok beosztása is, és túl sokat kellett utaznom is.

Mindezt azért írom hogy milyen szempontokat érdemes mérlegelni.

Ja, dolgoztam "normál" beosztásban is mellette, az, ha lehet, még rosszabb volt. Talán a részleges HO jelentett némi enyhülést, munka után egyből mehettem tanulni, nem ment utazással az idő.

A mai eszemmel inkább gyűjtögetni kellett volna előre, hogy ne legyek ennyi munkára kényszerülve a tanulás mellett. A munkát is jobban élveztem volna mert meglett volna a konkrét cél és a suli is jobban ment volna később ha nincs akkora nyomás rajtam a melón keresztül.

Ha végzés után azonnal termőre fordul, amit tanulsz, a Diákhitel is opció. Egyéb esetben ne élj vele.

2022. dec. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*éjszakás munka közben TANULNI
2022. dec. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!