Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Választanátok home office-t...

Választanátok home office-t kevesebb fizetésért?

Figyelt kérdés

Tegyük fel lenne egy munka, havi 2-3 bejárással, amúgy teljes home office. A másik pozícióban picivel járna több de naponta ingázni kellene 30-30 Kmt.

Melyiket választanátok? Mindkét fizetésből "kijövök".


2022. nov. 3. 14:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
56%
9-es,a jobb cégeknél már van havi HO támogatás.
2022. nov. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

#9: Nem gond, ez is egy vélemény. Te valószínűleg extrovertált vagy és mások társasága feltölt energiával. A homeoffice leginkább az introvertáltaknak jó. Én remekül megvagyok homeoffice-ba. A cégtől kaptam egy bivalyerős laptopot, a net amúgyis itt van, amit meg rezsiben többet költök, azt bőven ellensúlyozza, hogy nem kell bejárni. Én introvertáltként akkor töltődök energiával, ha rá tudok koncentrálni egy dologra (legyen az munka vagy hobbi) és nem zavarnak benne. Mások társaságát igénylem, de az inkább lemerít, nem feltölt. Nomeg: munkában társaságnak itt van a feleségem meg a kutyám.

Én már soha többé nem akarok visszamenni irodába. Ha bármikor váltok munkahelyet, csakis teljes homeoffice jöhet szóba.


#10: Szerintem a hibrid a lehető legrosszabb megoldás, mert folyton hurcolászni kell a laptopot és megzavarja a napi rutint, hogy egyszer otthon, egyszer bent kell lenni.

2022. nov. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"9-es,a jobb cégeknél már van havi HO támogatás."


Az enyém soha nem fog hozzájárulni anyagilag, ez biztos.

Egyébként sem tudná megfizetni a mostani 7-szeres gázdíjat, mert HO esetén akkor is fűtök, amikor egyébként nem szoktam. :)

Ha megyek dolgozni, még talán beleférek a kedvezményes "gázkeretbe", ha HO van, akkor biztos, hogy nem.


Én ilyen dolgokat is figyelembe veszek. Haszon-költség arány...

2022. nov. 4. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
13: nyilván kinek hogy, nekem pl nagyságrendekkel többe kerülne bejárni az irodába, mint itthonról dolgozni.
2022. nov. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én meg ha akarnék se tudnék bejárni, mert az iroda 350 km-re van. :D
2022. nov. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a HO,pénzben jobban jönnél ki és sokkal több szabadidőd lenne,nem megy el napi 2 óra az életedből
2022. nov. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

12

Nálunk VM ek vannak szval mindegy hogy itthon lépek be a rendszerbe vagy az irodában, kb ugyanaz a setupom van. De még ha egy laptopot is kéne vinnem, azért 2kgt elbírok vinni.


Plusz mivel kb 20 perc séta az iroda ezért a napom se sokkal másabb.


Én hibridet azért szeretem mert néha jó ha van egy kis társaság akikkel lehet napközben kvzni, beszélgetni stb. de vannak napok amikor otthon nyugisabb, vagy csomagot akarok átvenni, vagy dolgom van vagy hazautazok családhoz.


De ez teljesen preferencia kérdése, hogy ki melyiket szereti jobban. Az meg hogy pénzügyileg melyik a jobb az körülmények kérdése, az én eseteben nincs túl sok különbség se időben se pénzben. Ugyan 20 perc séta a 0 perc helyett, de utánna egyből tudok edzeni, mert ott van az épületbe a terem. Itthon meg használok valamennyi áramot, gázt stb, de munkahelyen meg szoktam venni 1-2 dolgot.

2022. nov. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!