Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Alkudozás állásajánlat elfogad...

Alkudozás állásajánlat elfogadása után?

Figyelt kérdés
Kaptam egy állásajánlatot a minap 550e/hó ért, elfogadtam jövőhét szerdán kezdenék. Közben máshonnan ajánlottak 650-et. Megróbáljam esetleg az előbbi állás bruttóját felemelni 700e/hó-ra mondván, hogy egy másik hasonló munkakörben lévő ajánlatot kaptam jobb pénzért?

2022. szept. 26. 15:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert úgysem adják meg. Fpgadd el a másikat és kész.
2022. szept. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

#7: ezek gondolom bruttó összegek.

Budapesten, diplomával, nyelvtudással és 2-4 év tapasztalattal nem nehéz elérni.


Kérdező, szerintem esélytelen, hogy bruttó 700-ra felmenj 550-ről. Talán 600-ig elmennek. Melyik hely tetszik jobban a kettő közül? Mert ha a második, akkor alapból menj oda. Az elsőt mondd vissza. Nem fognak szeretni érte, de ez van. Pénzből élünk, főleg ebben az inflációs időben.


Ha viszont az első hely jobban tetszik, akkor fuss egy kört velük, hogy tudtok-e feljebb menni pénzben.

2022. szept. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!