Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Villamosmérnökként mennyi az...

Villamosmérnökként mennyi az átlag fizetés ma Magyarországon?

Figyelt kérdés

10 év tapasztalattal automatizálási szakirány- “kantáros és inges” tapasztalatok is érdekelnek.

Összehasonlításképp érdekelne, hogy mégis hol helyezkedem el a bérskálán…érdemes-e váltani.


2022. szept. 6. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
5 éves tapasztalattal a baráti körömben 500k-1,8m között keresünk. Legkevesebbet energetikai ismerős, legtöbbet az MI programozó.
2022. szept. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Megkérdezhetem melyik megyében?
2022. szept. 6. 10:49
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Budapest.
2022. szept. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz inges és kantáros alatt? Terepen és irodában dolgozó, vagy beosztott és vezető pozira?
2022. szept. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bármi jöhet, de igen valahogy így értettem a kérdést ahogy írtad is, irodai mérnököt avagy terepre. Azt látom most főleg kantáros mérnököt keresnek, karbantartásra és hasonlók.
2022. szept. 6. 11:11
 6/7 anonim ***** válasza:
69%

Kantáros mérnök 😂 ezt még sosem hallottam, de nagyon szellemes, felveszem a szókincsembe.

Abból kiindulva, hogy egy gyártósori karbantartó bruttó 5-600-at simán megkeres műszakpótlékkal, egy 10 éves tapasztalattal rendelkező aut. mérnök legalább 800-at, 1.2m-et elkérhet szerintem.

Magasabb bérezéshez, szerintem csoportvezetőnek, osztályvezetőnek kell lenni, ami már inkább galléros mint kantáros jellegű.

PLC-t tudsz programozni? Melyiket?

2022. szept. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ascelpius ***** válasza:
100%

Amúgy a "kantáros és inges" dolgot szépen úgy szoktuk mondani, hogy kék és fehér galléros pozíció:)

(Kék munkásköpeny és fehér ing analógiájára)

2022. szept. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!