Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jogászként call centerben...

Jogászként call centerben mennyire gáz dolgozni?

Figyelt kérdés

Akárhogy nézem, nagy cégek hirdetnek call centeres állásokat, és tök izgalmasnak tűnnek az ellátandó feladatok. (nekem)


Jelenleg az életem csak annyi hogy bejárok egy irodába, azt csinálom amit rühellek és szarul is fizetnek.. Ehelyett lehetnék én home officeban is egy nemzetközi cégnél, telefonálgatnék, ügyintézés és ügyfélszolgálat mind2 munkahelyen van, ügyfelekkel itt is ott is kommunikálok.


A fizetés is tuti több mint amit jogászként önkormányzatnál kapok (bruttó 300) vagy ott körül lehet, ha már céges meló ugyebár.


Csak az tart vissza a váltástól, hogy túl ködös a jövőképe. Mármint lehet így bármiféle karriert csinálni egy cégen belül? Hogy call centerben kezdek, aztán mivel jogász végzettségem van majd idővel kapcsolatok útján kaphatnék jobb melót, stb?


Csak mert én öreg call centeressel még sose beszéltem. Mi lesz a call centeresekkel ha megöregednek? Van bármi életút, pálya ezeknek?



2022. aug. 22. 07:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia Diginel dolgoztam CC-s, ott volt Jogasz kollega aki CC-zett, sot volt mernok is(kornyezet mernok)
2022. aug. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Eszembe nem jutna jogaszkent ilyen munka. De ha te erre vágysz. Azért tanultál évekig hogy utána érettségit igénylő munkakörbe menj?
2022. aug. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mész multihoz inkább? Vagy ha már jogot tanultál gondolom érdekel akkor olyan intézménybe? Kétlem hogy call centereskent karriert tudnál befutni.Olvasd el vab egy poszt, tanulságos hasonló mkor, éppen most próbálja elnyomni vki a szabadsagvagyat,ilyesmi mkörben. Előző vagyok.
2022. aug. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
A call center azoknak jó akik a semmiről is szeretnek órákat pofázni.
2022. aug. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Call centeresek nem véletlenül fiatalok. Hosszútávon nagyon kevesen bírják ezt a munkát mert nagyon fárasztó mentálisan és a sok értetlen emberrel nehéz mit kezdeni.


Azon kívül sok cég inkább diákokat alkalmaz sok esetben mert olcsóbbak mint a teljes állásúak.

2022. aug. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahol tobbb bert tudok elkepzelni az inkább a behajtás ha mar mindenáron telefonalgatni akarsz. :) Vagy a Cib szokott hirdetni, az nem értékesítés inkább segitsegnyújtas szla ügyintézes ilyesmi.
2022. aug. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha neked ez kell, akkor ez ne tartson vissza.

Menj el, próbáld ki, úgyis próbaidővel kezdesz, amiből akármikor ki tudsz lépni, ha nem tetszik.

Egyébként vannak ott idősek is.

2022. aug. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
29%
Nem te akartál még pár hónapja jogi diplomával utasellátós eladó lenni? :D
2022. aug. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Régi kollégám is jogász volt, velünk CC-zett. Bár neki (eleinte) feltett szándéka volt compliance-re bejutni. Végül maradt a kis helyén, mert megszerette :)
2022. aug. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!