Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » El lehet titkolni MINDEN...

El lehet titkolni MINDEN ISMERŐSÖM ELŐTT, ha kimegyek "dubajozni"?

Figyelt kérdés

26 éves nő vagyok, egyedülálló, már nem bírom fizetni az albérletet (tanár vagyok, éhbérért).


Van bármi esély úgy kimenni egy hónapra, hogy senki se tudja meg?



2022. aug. 18. 15:44
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
91%

Én eddig azt hittem tanárnak csak az áll, akinek van háttere. Olyan dolog ez, mint elmenni színésznek, művésznek, sznobnak. Köztudott, hogy egyikből se lehet megélni, vagy kicsi az esélye, de ha el vagy tartva, akkor jó kis hivatás.


Szerintem ez egy troll kérdés, ha nem, akkor tanárnak is buta vagy.

Menj el ügyfélszolgálatra, callcenterbe, vagy szobalánynak az osztrákokhoz. Nem kötelező lealjasítani magad a pénzért.

2022. aug. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
89%

Puncs vagy egyéb sugar oldal?

Onlyfans nem tudom, mennyire tudna anoniman tartani, hogy ne ismerjenek fel. Asszem volt hír valahol, hogy kirúgtak ilyesmi miatt egy tanárt, amikor kiderült róla. Külföldöt én sem ajánlom, mert kiszolgáltatott leszel: ha senki se tudja hogy ott vagy, ki segít?

2022. aug. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 A kérdező kommentje:
Amikor tanárnak jelentkeztem, még a mindenkori minimálbér volt a tanári bér számításának az alapjs. Aztán befagyaszották, azóta is a 2014-es minimálbér alapján számítják a tanári béreket. Ha ezt előre tudtam volna, nem megyek tanárnak. De a családom nem olyan, akik bármiben jótanácsot adtak volna, én meg 18 évesen hülye voltam.
2022. aug. 18. 17:49
 24/53 anonim ***** válasza:
21%
Miért akarod eltitkolni? Szerintem ez nem szégyen.
2022. aug. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem troll kérdés, de ha nem, itt könnyen találsz támogatót. :)
2022. aug. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
85%

Azt se tudja, hogy mikor kezdődik a suli, kamu kérdés!

Balázska nővé operáltattad magad?

2022. aug. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
73%
Etika szakos vagy es dubajozni akarsz menni :))) csak en erzem itt a disszonanciat?
2022. aug. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
57%
Mennyiert pippantasz le? Kuldj kepet
2022. aug. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
36%
Tapasztalatnak jól néz ki a CV-dben de szerintem 1-2 évnél tovább ne maradj
2022. aug. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
64%
Hát ami miatt én nem bírnám csinálni, az a folyamatos halálfélelem, hogy milyen vírust kapok el. Ezen gondolkodj el, mert van ahonnan nincs visszaút.
2022. aug. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!