Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » El lehet titkolni MINDEN...

El lehet titkolni MINDEN ISMERŐSÖM ELŐTT, ha kimegyek "dubajozni"?

Figyelt kérdés

26 éves nő vagyok, egyedülálló, már nem bírom fizetni az albérletet (tanár vagyok, éhbérért).


Van bármi esély úgy kimenni egy hónapra, hogy senki se tudja meg?



2022. aug. 18. 15:44
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
91%
El lehet, de attól még lehet, hogy sejteni fogja valaki.
2022. aug. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
78%

és attól jobb lesz, hogy allah katonái a kecskék után téged raknak majd seggbe?


Nem hiszem el, hogy itthon nem találnál egy gazdag pasit, ha legalább átlagos kinézetű nő vagy kb neked áll a világ.

2022. aug. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
88%

Senki se tudja meg? Erre nincs garancia.

Ha beszélsz angolul és németül, jóval magasabb bérért is eltudsz helyezkedni.


- Miért nem képzed magad?

- A lelkiismereted nem számit?

- Az nem számít, hogy a “dubajozás” sérülést okozhat a személyiségedben és a lelkivilágodban? Ez nem számít neked?


Ausztriában betanított munkával is kereshetsz annyit, hogy tisztességesen, tiszta lelkiismerettel meg tudsz élni.

2022. aug. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:
A lelkiismeretem addig számított, amíg nem éheztem. Mert most szó szerint ez a helyzet. Nettó 200-as fizetésből kifizetem az albérletet, rezsit, veszek alapvető dolgokat (tusfürdő, fogkrém, gyógyszerek, stb.) és örülök, ha emellett napi kétszer tudok enni. Olyan tempóban mennek fel az árak, hogy már nem bírom.
2022. aug. 18. 16:14
 5/53 anonim ***** válasza:
88%

Megértem a helyzeted, de miért nem váltasz akkor munkahelyet?

Budapesten, Győrben is többet kereshetsz, tisztességesen.

Vagy Ausztriában.

2022. aug. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 BeefEater ***** válasza:
81%

Elméletileg el, ez csak rajtad múlik. Az ismerőseid elfogadják, hogy egy hónapig nem látnak? Ha nem, akkor megér ez neked annyit, hogy a szemükbe hazudj?

Mondjuk mivel tanár vagy a nyári szünetből meg már alig van így már csak jövőre tudnád megcsinálni.


Ezt olvasd el: [link]

Ha kimész, akkor bűncselekményt követsz el. Ezt viszont már megtudnák és valószínű az állásodat is elvesztenéd miatta. Ha ilyen munkában gondolkodsz, akkor olyan országba menj, ahol ez legális.

Szexmunkánál maradva: on-line nem egyszerűbb? Azt tényleg könnyű eltitkolni.

2022. aug. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
91%
én meg azt nem értem, hogy ha kuresszel akarsz egy kis plusz betevőt, pláne büdös kecskeb.szókét, akkor már miért nem jobb alternatíva egy tehetős magyar férfi?
2022. aug. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:

Budapesten még drágább az albérlet, plusz magyar-etika szakos tanárként sehova sem kellek.


Ausztriában meg csak fizikai munka lenne, de betegség miatt azt nem csinálhatom tartósan, így is (gyógyszerek mellett) állandó fájdalmaim vannak.

2022. aug. 18. 16:19
 9/53 anonim ***** válasza:
87%
Pénzes barát érdekel, aki tudna jólétet biztosítani?
2022. aug. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
94%

Budapesten lehet szobát is bérelni. Aztán, ha találsz magadnak józan gondolkodású férfit, akkor a későbbiekben összeköltöztök.


Vagy megtanulsz C1-es szinten angolul és németül, majd elmész recepciósnak Ausztriába vagy Németországba, így fizikailag nem lesz megterhelő, mintha a gyár raktárában pakolnál.

2022. aug. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!