Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megteheti velem ezt a helyi...

Megteheti velem ezt a helyi Melódiák iroda kb. bosszúból amiért sokat írogattam nekik?

Figyelt kérdés
Azt hogy már arra se reagálnak ezért amire kéne, semmire. Semmi fontos munkaügyi dologra. Kicsit tény hogy kiakasztottam őket a sok üzenettel de azért ez nem túlzás?
2022. aug. 3. 10:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%

"Azt hogy már arra se reagálnak ezért amire kéne"


...és az mi?

2022. aug. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Munkahellyel kapcsolatos ügy
2022. aug. 3. 11:03
 3/19 anonim ***** válasza:
78%

Eddig nem azzal kapcsolatban 'irogattál' nekik?


Amúgy meg menj be az irodájukba, ha annyira fontos.

2022. aug. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%

"Munkahellyel kapcsolatos ügy"


...és van valami jogi hivatkozás ami alapján "kéne" nekik válaszolni arra az emailes megkeresésre, vagy csak te hiszed ezt?

2022. aug. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Személyes dolgokkal is nyaggattam őket de már nem, viszont most meg semmire se reagálnak már
2022. aug. 3. 11:13
 6/19 A kérdező kommentje:
Arra azért csak kéne hogy miért raktak ki a munkahelyemről nekik van velük kapcsolatuk ők tudják elérni a munkahelyet. De másra se írnak telefont se veszik fel ha látják hogy én telefonálok
2022. aug. 3. 11:15
 7/19 anonim ***** válasza:
95%

Mondom, menj be az irodába.


Személyes dolgokkal meg ne fáraszd a közvetítőt.

2022. aug. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%
Esélyesen ugyanezért raktak ki onnan is. Idegesítő és nyomulós vagy, traktálsz mindenkit olyasmivel, amihez semmi közöd/közük. Mi lenne mondjuk, ha egy munkahelyen a melós dolgokra szorítkoznál, a közvetítőt pedig nem csesztetnéd a személyes hülyeségeiddel? Engedd el, ezek már szerintem kb. le is tiltottak, és okkal. Máskor meg viselkedj normálisan.
2022. aug. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Le tudnak tiltani?
2022. aug. 3. 11:39
 10/19 A kérdező kommentje:
Munkahelyen egyébként nem csináltam ilyent alig beszéltem valakivel ott
2022. aug. 3. 11:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!