Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Irodai munkánál kb. mennyi a...

Irodai munkánál kb. mennyi a fizetés? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Olyan helyen, ahol vagy nem is elvárt a felsőfokú végzettség vagy ha igen, akkor nem lényeges, hogy milyen szak, de egyébként rendelkeznék diplomával. Nyelvtudás esetén angol elvárt, én több nyelven is beszélek.


Egyelőre ez csak érdeklődés, még nem tartok ott, hogy dolgozzak, de nem tudom, hogy a "versenyképes fizetés" alatt mit kell érteni.



2022. júl. 24. 10:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Adminisztratív, asszisztens szerű munkakör.
2022. júl. 24. 10:16
 2/5 A kérdező kommentje:
ja és Budapest
2022. júl. 24. 10:17
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Beszerzőnek jelentkeztem a jómúltkor, de mint kiderült egy betanított irodai munka lenne.

Br 480-as bérigényre mondták, hogy az belefér. Budapesten szerintem 300-350e között mozognak ezek az irodai melók.

2022. júl. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nagyon nem mindegy, pontosan mit is kell csinálni
2022. júl. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

A múltkor diszpécsert kerestek egy étterembe (Győr), bruttó 455 ezer forintért.


Nyelvtudás sem kell hozzá, sem diploma.

2022. júl. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!