Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A kinézetem lehet akadály...

A kinézetem lehet akadály munkánál?

Figyelt kérdés

Egy munkahelyen lehet bármi baj abból, hogy heges az alkarom? (Kamaszkori butaság miatt.)


Ilyen hostess munkánál pl lehet belőle baj? Mondjuk ahol jobb fizetést kínálnak, viszont "dekoratív" hölgyeket keresnek, és elegáns ruha, jó megjelenés is elvárás.

Vagy gondolom az ilyen árufeltöltés meg stb még oké, és egy meki vagy starbucks pénztárban is lenne valami? Mert tudom hogy eleve piercinged, műkörmöd, tetkód nem lehet,mert hogy megijed a vevő.

Nem tudom sajnos elsminkelni, eltakarni, de tervezem megműttetni. De ez egyelőre nem opció.



2021. dec. 4. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet.. de ezt agyi munkáltató sem fogja nyíltan kimondani.
2021. dec. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Olyan öltözetet hordasz, ami eltakarja. (Akár nyáron is lehet vékony hosszú ujjú ing(blúz) rajtad.
2021. dec. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze magamtól nyílván azt hordanék, csak munkába általában egyen póló van.
2021. dec. 4. 16:33
 4/7 ascelpius ***** válasza:
100%
Ha kifejezetten jó megjelenés kell, akkor ezzel hátrányból indulsz ("Kamaszkori butaság miatt." <- gondolom itt pengével vagdosásról van szó) Esetleg egy ízléses tetkó ami elfedi segíthet a problémán
2021. dec. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4-es: ha a hegek gondot jelentenek, akkor a tetoválás még inkább!
2021. dec. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ascelpius ***** válasza:
75%
5-ös: még mindig jobb esélye van egy ízléses pillangóval a karján mint hegekkel. Kérdező hostess munkát írt kifejezetten ott ez még simán elmegy
2021. dec. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én kasszásként (is) dolgozom,illetve volt már hostess munkám is, nem volt még ebből soha problémám. Pedig rendesen heges mind a két alkalom. Nem tudom mennyire erősek/láthatóak a hegeid, de meglepődnél, hogy mennyire észre sem veszik az emberek (ha nem friss sebről van szó, nyilván), meg nem fordítanak rá(d) akkora figyelmet mit gondolnád. Mindenesetre ha interjúra mész semmiképp ne legyen látható, de utána azért nem kell télen nyáron hosszú ujjúban járnod...

Meg ha amúgy "normálisan" nézel ki/szimpatikus vagy, és minden más rendben van veled, akkor senki nem fogja szóvá tenni, még ha esetleg fel is tűnik nekik egyszer. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom. Szóval a lényeg hogy azért ne "dicsekedj" velük, de nem érdemes azért rástresszelni...ha talán valahol mégis emiatt nem vennének fel, akkor meg ez van.

Szerintem is egy tetoválás inkább lehet hátrány sok helyen, meg milliószor feltűnőbb.

2021. dec. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!