Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehetséges,hogy 1 hònap utàn...

Lehetséges,hogy 1 hònap utàn a Munkaügyi Hatòság még elintézi,hogy kapjak fizetést vagy érdemes màr inkàbb készülnöm a perre?

Figyelt kérdés
Jùnius végén jeleztem megfelelő dokumentumokkal alàtàmasztva(munkaszerződés,íràsos dokumentumok,tanùk nevei stb) a Munkaügyi Felügyeleten, hogy nem kaptam meg a màjusi fizetésem.Azt mondtàk intézkednek és majd menetközben keresnek,de azòta se kaptam semilyen értesítést,se a fizetésem.Vàrhatò még,hogy intéz valamit a hivatal vagy készüljek inkàbb a perre?
2022. aug. 1. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Te hol élsz?

Nincs olyan, hogy elintézi a kifizetést.

Bejelentetted. Ők felvésik a listára, küldenek egy levelet a munkáltatónak, mikor fáradjon be meghallgatásra, milyen iratokkal. Téged is meghallgatnak. Ha kell, szembesítés is van.


Nem így működik, hogy a Józsi szólt, hogy nem kapott fizetést, utaljanak...

2022. aug. 2. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kimennek/mentek ellenőrzésre.Bizonyàra talàltak egyet màst,mert màr a NAV is nyomoz utànnuk.De azt nem tudom vàrjak-e még vagy pereljek.
2022. aug. 2. 12:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha pert indítasz, a munkaügyi addig felfüggeszti az eljárást, amíg annak nincs vége, nem nyersz vele, sőt.
2022. aug. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!