Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes úgy vendéglátásban...

Érdemes úgy vendéglátásban munkát vállalnom, hogy nem vagyok magabiztos?

Figyelt kérdés

Van már valamennyi tapasztalatom, eddig nem nagyon volt gond. Az volt a probléma, hogy valamikor halkabb voltam(bár erről kis idő után mindig sikerült leszoknom, max rosszabb napon történt meg véletelen) vagy váratlan szituációkra nem tudtam mit mondani, látszott rajtam, hogy ideges vagyok, nem tudom mit kéne mondani. Nem vagyok laza, nem tudok csak úgy bármiről elbeszélgetni.

Amikor dolgoztam akkor élveztem és nagyrészt jól is teljesítettem.

Láttam valamelyik nap egy hirdetést, ami nagyon jól fizet, és úgy voltam vele, hogy annyi pénzért nagyon jól kell dolgozni, nem vagyok elég oda, pedig beszélek angolul, valamennyire németül, van tapasztalatom, tudok körtálcán vinni dolgokat, kasszázni, pár koktélt, sokmindent csináltam már, és vannak nálam rosszabbak. Viszont vannak nálam sokkal jobbak is, akik tényleg megérdemelnék a munkát. Hagyjam inkább, nem nekem való, vagy próbálkozzak még, belefogok jönni, és segít a szociális szorongásomon is?



2022. júl. 26. 13:42
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Rémes. Ha nincs gond, csinálsz magadnak.

Minden adottságod megvan. Vágj bele.

2022. júl. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!