Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha az egyik kormányhivatalból...

Ha az egyik kormányhivatalból át szeretnék menni a másikba mennyi az esélye hogy utánam szólnak és ellehetetlenítenek?

Figyelt kérdés

Tudom hogy kommunista putyinista maffiaállamban élünk és hallottam már eseteket hogy aki kormányhivatalban dolgozott és otthagyta úgy ellehetetlenítették hogy utána semmilyen részre nem akarták felvenni... Csak mert ott merte hagyni a munkahelyét.


Én most kormányablakba szeretnék átmenni környezetvédelmi főosztályról.


Gondoltam beadom hozzájuk az önéletrajzomat, és ha behívnak, felvesznek akkor felmondok az előző helyen. Viszont mennyi az esélye annak hogy ez jól sül el? Ez a maffia hozzáállás mennyi az esélye hogy rossz dologhoz vezet? Például lehet hogy utánam kérdeznek a kormányablak vezetői a környezetvédelemnél? Aztán a főni megtudja hogy váltani tervezek és jónapot?

Van akinek van tapasztalata ilyen téren? Mennyire kellhet félnem?



2022. júl. 23. 06:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyértelmű, hogy utánadnéznek. Menjél valami államtól független hivatalba dolgozni.
2022. júl. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
100%
2022. júl. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Önkormányzatról hallottam ilyet, hogy utána nyúltak az illetőnek.
2022. júl. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Minél későb törsz ki, annál rosszabb. El kell kezdeni dolgozni, ha kell, szalag mellett, ha kell, árkot ásni.
2022. júl. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!