Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit lehet alkudozni full...

Mennyit lehet alkudozni full stack szoftverfejlesztői diákmunkánál?

Figyelt kérdés

Most fejezem be kb kevesebb mint 1 hónap mulva a gyakorlatomat. Még félév közben bele kezdtem 20 órában.


1500an nettó órabérrel vettek fel, de azt mondták hogy nyitottak az emelésre a gyakornokiságom elvégzése után, de előtte még nem mernek nagyobbat adni. Ez 240 ezer nettó, de persze 20 éves diákként a bruttót kapom, ami diákbérnél 15%kal nagyobb és ez csak az szjat tartalmazza, tehát inkább 1750 a tényleges kézbe kapott bérem, de én a "nettó"val számolok, mert a többi csak az állam adta kedvezmény, ami miatt nem kéne kevesebbet keresnem szerintem.


Munka közben kiderült, hogy nagyon jó vagyok. Mindenki folyamatosan dícsért és elég hamar hasznos tudtam lenni. Szerintem felülmultam az elvárásaikat.


Mennyit lenne reális így diákmunkára ha azt feltételezzük, hogy jó vagyok abban amit csinálok?


Mi a maximum felső határ, mi a minimum? Tehát milyen sávban kéne gondolkodnom?


Ha most nem kapnék emelést kb mikor lenne reális?



2022. júl. 9. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
31%

Ez kifejezetten hulladék fizu, még diákmunkára is.

[link]

2022. júl. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
3000 Ft-os órabérért el lehetne vállalni ha nagyrészt home office, de ha be is kell bumlizni a kaptárba jópofizni, akkor 15-20 százalékot még dobjanak rá.
2022. júl. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

Nyugodtan kérj 2-3 szoros fizetést.

Infoparkban több olyan cég is van ami megadja a diákoknak C# -ra.

2022. júl. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%

"Mi a maximum felső határ, mi a minimum? Tehát milyen sávban kéne gondolkodnom?"


Ezt igy nem lehet latatlanban megallapitani, neked kell kideritened, hogy mashol mennyit ajanlanak interju utan.

2022. júl. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!