Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Euronicsban aki éppen elkap...

Euronicsban aki éppen elkap és miatta veszek meg egy mosógépet kap érte prémiumot?

Figyelt kérdés
2022. jún. 19. 15:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"A többi hozzászólás a kérdezőé és a tiéd.Akkor hogy is?"


Kedves állítólag az Euronicsnál dolgozó hozzászóló! Nehéz abba belegondolni, hogy a gyakorinak többezer felhasználója van, és más is hozzá tud szólni egy adott témához. ha nem hiszed, akkor íme egy képernyőmentés, amiben egyértelműen látszik , hogy nem minden az én válaszom.

[link]


Tény , hogy nem most volt az eset, és sógor se ott dolgozik már, csak akkor áruld már el, hogy tavaly az egyik állítólag kollégád minek kisérgetett bőszen mikor egy 2 DIN-es autórádiót vettem, egész a pénztárig, és gondoskodott arról, hogy az neki legyen felírva?

Illetve ha nincs semmi az eladás után most sem, akkor miért úgy hírdetik az állást, hogy teljesítményalapú bérezés?

[link]

2022. jún. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Nehéz lehet értelmezni a választ.

De segítek.Senki nem írta,hogy nem kap az ott dolgozó érte pénzt/jutalékot vagy hívjuk gumumacinak.Teljesítmény alapon megy a bérezés,de nincs olyan,hogy 4% ezért vagy 5% azért.

Olyan sincs,hogy erről lemondok,hogy a vásárló olcsóbban megkaphassa.

És igen,ha hiszed,ha nem,én még mindig a cégnél vagyok,évek óta.Talán jobban rálátok a bérezési rendszerre,mint te.

De nem bitatkozom olyanokkal,akikkel nem érdemes

2022. jún. 28. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Amit pedig képernyőfotóként becsatoltál,na,ott kérdőjelezd meg,hogy Euronicses-e.

Mert ezeket a számokat nem tudom,honnan vette.


Főleg a dolgozói kedvezményt 😅

Egy sima bolti dolgozó nem kaphat kedvezményt,ezt mindenki tudja,aki a hálózatban dolgozik,ugyanis vaskos belső szabályozások vannak.

2022. jún. 28. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#13 A képernyőfotónak az volt a lényege, hogy ne általánosíts! Mert te egyből rávágtad, hogy mindent én írtam.

De ezek szerint nem jött le a lényeg, mert most is kombinálsz. 🤣

2022. jún. 28. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!