Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Euronicsban aki éppen elkap...

Euronicsban aki éppen elkap és miatta veszek meg egy mosógépet kap érte prémiumot?

Figyelt kérdés
2022. jún. 19. 15:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%
nem
2022. jún. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Igen kap. Sógor dolgozott ott pár évig, és ha nála vettünk valamit, akkor pont erről a kedvezményről mondott le, és ennyivel olcsóbban kaptuk.

Nem véletlen, hogy ez az eladó is intézi a fizetést, vagy ad a kezedbe egy papírt, amin az ő neve vagy kódja is van.

2022. jún. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Rosszul írtam. Nem kedvezmény hanem jutalék. De nekünk kedvezmény volt ;)
2022. jún. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%
Miért értelmes egy ilyen jutalékról lemondani?
2022. jún. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
#4 Talán mert a nővére a párom, és ha már ott dolgozott akkor volt ilyen rendes.
2022. jún. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
Mennyi a jutalék?
2022. jún. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Normál hitel esetén 5%.

Sima vásárlás, vagy 0%-os hitel esetén 3%


Alkalmazotti kedvezmény ezen felül 5-6%.

2022. jún. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
25%

Kedves 7-es.Ezt nem tudom,hogyan hozta össze a sógorod,de ilyen nincs.Se kedvezmény nem adható,csak speciális esetben,dolgozói kedvezmény pedig abszolút nincs.Az,hogy mennyi "jutalékot" kap valaki az adott pozícióban,teljesen kiszámíthatatlan,nem lehet százalékra pontosan meghatározni.

Nincs ilyen,hogy 5% ilyen hitel,3% amolyan.Egy igen bonyolult és összetett bérezési rendszerről beszélünk.Ráadásul a hitelkonstrukciónal az értékesítő jutalékához semmi köze,az a hitelühyintézőnek számít.

Az értékesítő pedig nem tud lemondani semmilyen jutalékról vagy bármiről,hogy kedvezményt adhasson,mivel egyrészt,nincs miről lemondania,másrészt nem dönthet semmilyen kedvezményről.Arról csakis az üzlet vezetője vagy annak helyettese dönthet,de ahhoz is kell az engedély fentebbről.

2022. jún. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Ezt nem tudom,hogyan hozta össze a sógorod"


Azért ne zavarjon az a tény, hogy többen is hozzászóltak a témához, nem csak én akinek a sógora igenis adott kedvezményt, mert nem a kirakott áron adta amit meg akartunk venni. Ez tény! Kedvezményt pedig olyan téren is kaphat az ember, hogy a netes áron adja, nem pedig a boltin. (ez nem tudom miért van itt is különbség, de van)

Az meg, hogy szerinted ilyen nincs, az egy dolog.

Akkor pl olvasd el az alábbi cikket amiben írnak az eladás utáni dolgozói jutalékokról.

[link]

2022. jún. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Azért az se zavarjon,hogy én jelenleg is a cégnél dolgozom.

A kérdés mostani,a cikk 2016-os,sógorod "dolgozott ott pár évig". Akkor lehet,hogy úgy volt,de gondolom a kérdező a jelenlegi helyzetre kíváncsi.A többen is hozzászóltak.Az 1.hsz-ben js azt írja,nem.A többi hozzászólás a kérdezőé és a tiéd.Akkor hogy is?

A tény tény marad.Jelenleg más bérszámítási rendszer van.Jutalékról való lemondás vásárló javára pedig nincs.A webes áron való értékesítés az ami,nem kedvezmény adás egy adott termékből jófejségből és a szabályok szerint azt sem mindig lehet alkalmazni.

Üdv,egy még mindig a cégnél dolgozó.

2022. jún. 27. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!