Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen szakmával lehet havi...

Milyen szakmával lehet havi 500.000 Ft-ot, vagy annál többet keresni?

Figyelt kérdés

Most jelenleg keresek 430.000 Ft-ot, igazából papírok (érettségi, szakmai) nélkül, de van 3 külömböző munkahelyem, plusz egy támogatásom (ami 45.000).

De rájöttem, hogy 1 vagy 2 munkával is lehet ennyit keresni, de milyen szakma az, amiben érdemes elhelyezkedni napjainkban?


Én szívesen elvégzek, és bizonyos szintig támogatják is az iskoláztatásomat.


16 éves koromtól dolgozok a médiában, stúdiómunkák, rendezvények, de kb 2 éve belekezdtem az őrzés-védelembe.. (pl biztonsági, és recepciós munkák, de ez rengeteg időmet elvesz az életemből, szóval fizetésügyileg feljebb lépnék, akár más szakirányokba is...)


És miután ez a 2 év alatt, szinte mindenki csak dicsért, és mikor "feljebb léptem", azzal az indokkal tettem, hogy én vagyok a karrierjük eddigi legeslegjobb embere, és teljes szívből szeretnének velem dolgozni! Így kerültem feljebb eddig a "ranglétrákon", de ez több munkával is jár, ami nem feltétlen gond, mert én mindig is viszonylag nagyon szerettem dolgozni, főleg ha a környezetem megfelelő volt.)

Mit ajánlanátok, merre menjek tovább?


32/f



2022. jún. 6. 06:30
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Ha kitarto vagy akkor ssc, ott par ev utan siman megvan 400-500
2022. jún. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ssc érettségi nélkül? :O
2022. jún. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Komuves , burkoló, ács-bádogos. Ezekkel ha 2-3 év tapasztalattal saját lábra állsz a havi 500 dupláját is hazaviheted akár, és ez nem túlzás. Ezekből a kifejezett szakipari munkákból bődületesen nagy a hiány.
2022. jún. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
It
2022. jún. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Webáruházakat futtatok. Jelenleg 4 is van. Ennyiből ez az összeg lazán megvan.
2022. jún. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Senior Séf ***** válasza:
100%
Építőipar. Olyan kevés a szakember, olyan evés a kétkezi munkás, hogy gyakorlatilag annyit kérsz a munkádért, amennyit nem szégyellsz.
2022. jún. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6: ez ìgy van. Ès az utánpótlási számok nem javulnak. Szoval a hiány még tovább is nőhet.
2022. jún. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha csak az őrző-védőig vitted, akkor igazi szakmát nem hiszem, hogy el tudnál végezni. De lehetnél ács például, vízszerelő, villanyszerelő, ezeknek nagy a keletje.
2022. jún. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vagy elmehetnél kórházba betegtologatónak, biztos mindenki ad borravalót, hiába nincs már hálapénz.
2022. jún. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!