Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek normális hogy egy...

Szerintetek normális hogy egy 4 csillagos szállodában bruttó 300.000Ft-ot ajánlottak recepciós munkára?

Figyelt kérdés

Se a bejárásra se semmire nem tértek ki, kb. old meg magadnak... Ez ugye nettóban kb. 200.000Ft.


Egy 4 csillagos szállodában ez normális?


Miután visszautasítottam, kaptam tőlük egy ilyen sértődött, visszavágós sms-t.Nem is értettem.


2022. jún. 5. 08:08
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
80%

A ceg nem szeretetszolgalat, senkit nem erdekel, hogy te mennyibol tudsz megelni. Ha elvallaljak ennyiert a munkat, akkor nyilvan nem fog erte tobbet fizetni.

Te bemesz a boltba es tobbet fizetsz a kenyerert, mint amennyiert megkapod?

2022. jún. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Persze értem én... Csak egy ilyen puccos, 4 csillagos helytől ahol 1 éjszakáért elkérnek 40-50 ezer forintot nem ezt vártam. Az Auchanban az árufeltöltő konkrétan többet keres. Akinek ráadásul nem kell senkivel komunikálnia, nem szükséges a nyelvtudás vagy bármi képzettség, csak pakolni tudjon.
2022. jún. 5. 11:29
 23/34 anonim ***** válasza:
25%
Egy 4 csillagos szalloda mitol puccos? Van tobb szaz beloluk Magyarorszagon.
2022. jún. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező, hagyd, ezek mind trollok. Ha a következő kérdésed az lenne, hogy ki mennyit keres, egyből jönnének a 600-700ezres válaszokkal.


Ennyi pénzből, ilyen árak mellett nem lehet megélni. Főleg nem 8 órás munkáért.

2022. jún. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
90%
ha német az egyik felsőfokú nyelv, akkor én az osztrákoknál próbálkoznék amúgy.
2022. jún. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
75%
24-es senki nem mondta, hogy meg lehet élni ennyiből. Olvasd el, amit 21-es írt.
2022. jún. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
36%

ez magyarország..


a cég az alkalmazottakból él, te fideszbérenc. Ha nincs alkalmazott, nem termel a cégnek senki = nincs nyereség, a cégigazgató nem tud a8-cal járni a balatoni villájába.


Érdekes, ausztriában a cégeket érdekli, hogy az alkalmazottak pl. életben tudjanak maradni, olyan hogy 13.-14. havi fizetés már meg se említek.

2022. jún. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
34%

"a cég az alkalmazottakból él, te fideszbérenc. Ha nincs alkalmazott, nem termel a cégnek senki = nincs nyereség, a cégigazgató nem tud a8-cal járni a balatoni villájába."


De van alkalmazott. Ha nem lenne, akkor emelnenek a fizeteseken, hogy legyen.

2022. jún. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim válasza:
100%

4 csillagos szálloda, vidéken, német tulajdonos.

25 év fölöttieknek (próbaidő után) bruttó 285.000.-, 25 év alattiaknak bruttó 260.000.- a recepciósok törzsbére, +cafeteria, +ruhapénz (próbaidő után) +forgalomtól függő jutalék.

A további juttatások a munka törvénykönyve szerint: bejárási ktg térítés, 30% műszakpótlék, ünnepnapi pótlék. Ezeket tisztázni kell az állásinterjúkor, maguktól nem biztos, hogy mondják, mert törvény szerint jár, nem plusz juttatás.

Ha éves átlagot nézel, nettóban megvan a bruttód (nyilvánvalóan a havi nettód függ attól, hogy abban a hónapban hányszor voltál éjszakás, dolgoztál-e ünnepnapon, a vendégek mennyit költöttek; tekintsünk el a betegszabitól és a táppénztől és az esetleges más adókedvezményektől is)

Valutával nem lehet játszani, a borravaló nem jelentős és osztódik.


Kérdező! Ha szabad tudni, az ajánlat az ország melyik részén levő szállodánál volt?

2022. jún. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
75%

Reális ez a bér.

Az senkit sem érdekel, hogy te mennyire jól beszélsz nyelveket mert recepción elég ha pár szót tudsz.

Az sem érdekel senkit, hogy kitudsz-e jönni a fizetésedből.


Magyarországon ennyit ér ez a munka.

2022. jún. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!