Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek normális hogy egy...

Szerintetek normális hogy egy 4 csillagos szállodában bruttó 300.000Ft-ot ajánlottak recepciós munkára?

Figyelt kérdés

Se a bejárásra se semmire nem tértek ki, kb. old meg magadnak... Ez ugye nettóban kb. 200.000Ft.


Egy 4 csillagos szállodában ez normális?


Miután visszautasítottam, kaptam tőlük egy ilyen sértődött, visszavágós sms-t.Nem is értettem.


2022. jún. 5. 08:08
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
85%

Eléggé pitiáner "szálloda" lehet, főleg ha sms-ben még okoskodnak :D


az ilyen helyeket messzire el kell kerülni.

2022. jún. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
90%
Budapesten volt?
2022. jún. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
73%
Hát sokkal többet nem nagyon kapnak recepción,de általában van borravaló is,valutával is lehet játszani.
2022. jún. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Nem Budapesten volt.


Hát nem tudom, recepción szerintem azért nem kapnak annyi borravalót.

2022. jún. 5. 08:27
 5/34 anonim ***** válasza:
84%
3as kamu, recepciósokat nem nagyon borravalózza senki.. ennyiért én nem mennék recepciósnak szállodába, azért van egy kis felelősség rajtad, ez jóformán a mai árakkal éhbér.
2022. jún. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
80%

Sajnos ez a recepciós, vagy vagyonőr lett a szakmák legalja, mint a takarító. Arra lehet jó maximum, ha nagyon meg szorulva, de amint lehetőség adódik lépni kell onnan.

Mondjuk ezt az sms dolgot nem értem, interjún elhangzik az összeg, szépen megköszönöm a lehetőséget, de nem élek vele. Mostanában már telefonon rákérdezek a bérsávra, kicsi akadékoskodás után meg szokták mondani, ilyenkor érvelek, hogy ne raboljuk feleslegesen egymás idejét. Nyilván nem tetszik sok munkáltatónak, hogy éhbérért nem dolgozok (nálam ez 350e forint alatt van), de a fővárosban általában nem olcsó az élet. Még mielőtt valaki lehurrogna, nem recepciós munkakörre kérek ennyit.

2022. jún. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
96%

Teljesen átlagos dolog.


A négy csillag amúgy nem jelent semmit.

A tulajdonos attól lehet ugyan olyan pusztulat tróger magyar vállalkozó.

2022. jún. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
21%
Mi ezzel a gond? Nulla felelősség és a világ legegyszerűbb munkája
2022. jún. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
65%
Egyszeru betanitott munkara teljesen normalis a 300 brutto.
2022. jún. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
70%

azért nem hinném, hogy a legalja lenne a recepciós. Általában egy recepciósnak jól kell kinéznie, nem lehet full gyökér, illik beszelnie legalább angolul társalgási szinten.


Elcseszett hely magyarisztán, sajnos :/

2022. jún. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!