Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha osztrák álláshirdetésre...

Ha osztrák álláshirdetésre (szakmunka) jelentkezem akkor hogy derül ki a tényleges fizetés?

Figyelt kérdés
Mindenhol az ágazati Kollektív szerződés szerinti minimálbért adják meg, amúgy meg a szokásos duma, hogy túlfizetés lehetséges, tapasztalat és végzettség alapján. Ha tudja, hogy milyen feladatot kell végezni és milyen végzettséggel, tapasztalattal rendelkező munkatársat keres, akkor nem lenne egyszerűbb belőni legalább egy bérsávot? Nem tudom mi a szokás, érdemes telefonon rákérdezni, hogy mennyi a matek, ha felhív valaki az önéletrajzom alapján, vagy személyesen szokták megbeszélni? Ha lehet megkímélném magam a felesleges köröktől. Vicc, hogy szájhagyomány útján meg fb csoportokban kell bogarászni, hogy mekkora fizura lehet számítani.

2022. jún. 2. 01:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Majd elmondják.
2022. jún. 2. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem írták a hirdetésbe mennyi a bruttó? Ha tudod hogy a szakmádba mész meg abba is jelentenek be akkor a googleba beírod és meg tudod ! Közvetítő cégen keresztül mész vagy fix leszel? Én pl fém iparba vagyok (autó váltókat rakunk össze ) nekem 2300 a bruttót. Kollégámnak autó szerelő a szakmája neki 300 euróval több mert szakmájában van!
2022. jún. 4. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
túlfizetés lehetséges tapasztalat és végzettség alapján, ezen nem nagyon tud mit beírni a hirdetésbe, mert mindenkinél egyedi. kollektivvertrag plusz valamennyi, de mondjuk nagyátlagban egy kategóriával feljebbig pakolnak.
2022. jún. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!