Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pénzügyi szakdolgozatomhoz...

Pénzügyi szakdolgozatomhoz anonym véleményetek szeretném. Mennyi a tényleges megtakarítás a számlátokon, amit készpénzben bármikor felvehettek?

Figyelt kérdés
Kérlek őszintén írjátok, akár egyik napról a másikra éltek, akár rengeteg megtakarítással rendelkeztek. Köszönöm aki segíti a munkám.

2022. jan. 6. 17:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Félretett pénzre gondolok természetesen. Ha van ilyen.
2022. jan. 6. 17:08
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj egy rendes google formot, rendes kérdéslistával, ez a kérdés teljesen alkalmatlan egy szakdolgozathoz (írtam és bíráltam már párat)…


Mi a viszonyítási alap? Miből lesz így kiértékelhető adatod?

Kéne életkor, iskolai végzettség, családi állapot, havi fizetés, egzisztencia (pl van-e saját lakás, ház, kocsi)…földrajzi régió.

2022. jan. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Most azt gondolod, hogy ez a kérdés így alkalmas lesz információgyűjtéshez szakdogához? Nem csak a kérdésfeltevés hibás, de a mintavételed sem tudod indokolni, sem pedig egyéb demográfiai, stb adatokhoz kötni. Ezt kezd előről egy rendes google formmal, és jól megfogalmazott, többnyire feleletválasztós kérdésekkel.


Készpénzben általában 2M forintot tartok, a többit befektetem... ennek az oka hogy a fő bevételi forrásom a tanácsadócégem, és néha 3 hónapig nincs kifizetés, néha pedig beesik X millió forint. Ha rendszeres lenne a bevételem, és nem várható nagy költés, akkor 1M körül tartanék kéznél. Éppenséggel ha beüt a crach a kriptót és részvényt is ki tudom váltani, csak az nem biztos hogy pénzügyileg előnyös döntés.


33F

2022. jan. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennél a kérdésnél már csak az kevésbé konkrét és tudományos igényű hogy “mizu?”


Mi lesz az összehasonlítási alap? Mi az elemzés célja? Mik a hipotézisek?


Vagy semmi ilyesmi csak majd jön pár válasz, amiből csinálsz egy kördiagrammot amit beillesztesz két idézet közé s ezzel primer kutatás is pipa?:D

2022. jan. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#2, milyen jellegű tanácsadással foglalkozol?
2022. jan. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hova jársz, Szolnoki főiskola ?? :D
2022. jan. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!