Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Beszerzési menedzser mennyit...

Beszerzési menedzser mennyit keres egy multinál?

Figyelt kérdés
Utánanéztem nagyjából, hogy mennyi az annyi, de érdekelnének személyes tapasztalatok, vagy esetleg olyan sztorik, ahol ismerős dolgozik ebben a munkakörben. Köszönöm előre is.

2022. ápr. 19. 12:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy tudom tapasztalattól is függ az összeg, de vegyünk most egy átlagot.
2022. ápr. 19. 12:30
 2/6 anonim válasza:
43%

Én egy new york-i multinál dolgozom, mint beszerzési menedzser.

Fizum változó, szállítmányonként fizet.Százalékot és fix pénzt is kapok az cuccból.

Ez mellé szolgálati lakás,telefon, autó is jár, meg 5-6 problémamegoldó ember, főként az olasz bevándorlókból.

Néha személyesen kell dél-amerikába vagy afrikába mennem a szállítmány előkészületét elintézni, erre plusz prémiumot adnak.

Luigi 36F

Multi ahol melózok az egyik legnagyobb szervezet vagy cég, kinek hogy tetszik, a világon.Olasz vezetőséggel.

2022. ápr. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez jól hangzik #2-es, de azt nem árultad el, hogy mennyi az annyi.
2022. ápr. 19. 12:43
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
#3 te se :D
2022. ápr. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindentől függ, milyen iparág, mekkora szervezet, milyen anyagok, egyáltalán hogyan tagozódik a szervezet, felső vagy középvezető stb.

Hays 900-1500k tartományba rakja, de ahogy én látom ők azért átlag fölé lőnek logisztikai területen

2022. ápr. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
10%

2-es!

Ha jól sejtem hol dolgozol,van tagfelvétel?

Milyen a felvételi,durva dolgokat kell csinálni hogy ott melózzak?

Priviben a többit,köszi!

2022. ápr. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!