Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Édesanyámnak valami új munka?

Édesanyámnak valami új munka?

Figyelt kérdés

Tudna valaki segíteni Németországban vagy Ausztriában munkát ajánlani anyukámnak? Vagy akár itthon valami online munka, amiből még lehet élni? Németül nagyon jól beszél a munkájából adódóan.


Német-orosz-etika szakos tanár egy nagyon pici városban, ahol élünk és úgy néz ki, meg fog szűnni a munkája két év múlva. Másik városba már nem szeretne menni tanítani, mert az napi 1,5 ora utazás lenne és idősebb, illetve ennyi kevés pénzért, amit ezért a munkáért kap, nem érné meg.

Én erőltetem, hogy már jövőre menjen ki Németországba vagy Ausztriába valamit dolgozni. Nem akar, mert rám és az apukamra fogja, hogy nekünk szükségünk van rá. Szerintem nem. Még én neki szeretnék jót.


Volt valaki esetleg kint dolgozni? Hátha kedvet kapna ő is, más megoldás nagyon nincs. Bármi érdekel, akár negatív tapasztalatok is. Bármi ötlet jól jönne. Nekem is, hogy tájékozódjak...



2022. ápr. 18. 14:22
1 2 3
 21/22 "Hannover96" válasza:
83%

Pont ez a korosztály van a legnehezebb helyzetben. A nyugdíj előtt állók. 60 körül már nem vesznek fel senkit sehova, de a nyugdijkorhatárt még nem érik el évekig. Oldja meg mindenki, ahogy tudja, senkit nem érdekel. Max a családtagok eltartják nyugdíjig... kb. ez a gondolkodásmód. Jah, nem hogy a hasonló korúakat, már a 40-eseket is "leírják", "öregnek" titulálják a munkaerőpiacon. 40+-osan már "öreg" vagy, de még több, mint 20 évet kellene dolgozni a nyugdíjkorhatárig...

Remélem anyukád talál valamit! Elhiszem, hogy már nem akar semmilyen képzésre menni. Sok hasznát már nem venné.

2022. ápr. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

Professionre ha részletes keresővel kerestek, beírjátok, hogy call-center, vagy telefonos ügyfélszolgálat, és azt is bejelölitek, hogy home-office vagy távmunka, akkor nagyjából 100 ilyen állást kihoz a kereső. Pont a minap néztem meg, azért tudom biztosra.

Hozzánk most volt felvétel áprilisban, és egy darabig már nem lesz, így konkrétabbat sajnos nem tudok mondani.

2022. ápr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!