Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Édesanyámnak valami új munka?

Édesanyámnak valami új munka?

Figyelt kérdés

Tudna valaki segíteni Németországban vagy Ausztriában munkát ajánlani anyukámnak? Vagy akár itthon valami online munka, amiből még lehet élni? Németül nagyon jól beszél a munkájából adódóan.


Német-orosz-etika szakos tanár egy nagyon pici városban, ahol élünk és úgy néz ki, meg fog szűnni a munkája két év múlva. Másik városba már nem szeretne menni tanítani, mert az napi 1,5 ora utazás lenne és idősebb, illetve ennyi kevés pénzért, amit ezért a munkáért kap, nem érné meg.

Én erőltetem, hogy már jövőre menjen ki Németországba vagy Ausztriába valamit dolgozni. Nem akar, mert rám és az apukamra fogja, hogy nekünk szükségünk van rá. Szerintem nem. Még én neki szeretnék jót.


Volt valaki esetleg kint dolgozni? Hátha kedvet kapna ő is, más megoldás nagyon nincs. Bármi érdekel, akár negatív tapasztalatok is. Bármi ötlet jól jönne. Nekem is, hogy tájékozódjak...



2022. ápr. 18. 14:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
81%
Egy ötlet: nyelvtanár otthon? Nyelvoktatás. Az nem jó?
2022. ápr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

11-es

Sajnos ezen már túl vagyunk. Pici a város, itt nem tudna megélni pár emberből. Utazni kellene megint...

2022. ápr. 18. 16:03
 13/22 anonim ***** válasza:
81%
11-es vagyok ismet: és online nyelvoktatás?
2022. ápr. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
71%
#12 Atyaúristen.. oktasson akkor online nyelvet. HAHÓ 21. században élünk. Skype ingyen van.
2022. ápr. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Hát csak most hogy építsen ki egy kört? Most én fiatal vagyok és én sem tudom, hogy kellene ehhez hozzáfogni...

Ráadásul ez nem egyik napról a másikra megy szerintem.

Még zárójelben megjegyezve, nem minden korosztály nőtt fel úgy, hogy örülne egy ilyennek.

2022. ápr. 18. 16:20
 16/22 anonim ***** válasza:
84%
Valami forfítási munka kellene neki, amivel kihúzza a nyugdíjig.
2022. ápr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Amúgy igen, tényleg valami fordításos valami kellene neki.
2022. ápr. 18. 17:25
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
Úgy hogy meghirdeti magát, hú de nagy dolog, komolyan, nehéz kitalálni.
2022. ápr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
23%
Anyád akar egyáltalán munkát váltani?
2022. ápr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

19

Nem olyan egyszerű váltani. Főleg, ha ugyanazon a helyen voltál 34 évet...

2022. ápr. 18. 21:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!