Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Édesanyámnak valami új munka?

Édesanyámnak valami új munka?

Figyelt kérdés

Tudna valaki segíteni Németországban vagy Ausztriában munkát ajánlani anyukámnak? Vagy akár itthon valami online munka, amiből még lehet élni? Németül nagyon jól beszél a munkájából adódóan.


Német-orosz-etika szakos tanár egy nagyon pici városban, ahol élünk és úgy néz ki, meg fog szűnni a munkája két év múlva. Másik városba már nem szeretne menni tanítani, mert az napi 1,5 ora utazás lenne és idősebb, illetve ennyi kevés pénzért, amit ezért a munkáért kap, nem érné meg.

Én erőltetem, hogy már jövőre menjen ki Németországba vagy Ausztriába valamit dolgozni. Nem akar, mert rám és az apukamra fogja, hogy nekünk szükségünk van rá. Szerintem nem. Még én neki szeretnék jót.


Volt valaki esetleg kint dolgozni? Hátha kedvet kapna ő is, más megoldás nagyon nincs. Bármi érdekel, akár negatív tapasztalatok is. Bármi ötlet jól jönne. Nekem is, hogy tájékozódjak...



2022. ápr. 18. 14:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
26%
Sok okos majd azt mondja: Édesanyád képezze át magát, miért nem tanult anno magasabb iskolában, miért nem szerzett 20 diplomát stb. Ezen az oldalon ebben a témában érdemi válaszra, segítségre ne számíts.
2022. ápr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
67%
Ukrán tolmácsnak nyugodtan átképezheti magát, évekig lesz munkája
2022. ápr. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
27%
Egyes vagyok. Hogy megmondtam majd jönnek a képezze át magat dumák! 🤣
2022. ápr. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
Az idősebbek már nem szeretnek külföldre járni dolgozni, polikai dolgoktól függetlenül. SSC remote munkát kéne nézni neki. Hány éves?
2022. ápr. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
69%
#1 Véletlenül se tanuljon valami újat.. maradjon szegény, költözzön ki a híd alá, és akkor nem kell sem rezsit, sem albérletet fizetni. Az a tökéletes megoldás!
2022. ápr. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
Telefonos ügyfélszolgálatos munkákból lehet találni teljesen távmunkát, de ahhoz azért az kell, hogy ne essen kétségbe otthon egy informatikai probléma miatt pl. Nagyfokú önállóságot igényel az otthoni munka. Bankoknál, biztosítóknál, üzleti szférában vannak távmunkás állások, de ebből a call centeres munka az, ami tuti nem kötött végzettséghez és tapasztalathoz.
2022. ápr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
A tanárság egy élethosszig tartó képzés. Van három szakja, ugye a nyelveket nem kell mondani, mennyire nehezek voltak. Közelebb van a 60-hoz. Nem szeretne ő már semmilyen képzést. Nem azért, mert nem tudná elvégezni, képezte ő már magát eleget.
2022. ápr. 18. 15:15
 8/22 A kérdező kommentje:

4-es

Nem annyira vagyok jártas abban, amit leírál. Tudnál segíteni?


6-os

Az általános leíráson kívül tudsz valami konkrét helyet, ahol keresnek embert? Megnézem szívesen ☺️

2022. ápr. 18. 15:17
 9/22 anonim ***** válasza:
86%
Ha nèmetül és oroszul beszél akkor nincs rossz helyzetben. L:Nálunk ny mon egy csomó multihoz keresnek ukránul vagy oroszul beszélő embert mert sok a vendégmunkas. Ha mondjuk német a cég és németül is tud az aztán meg pláne jó.
2022. ápr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
84%

Professionon beírod a nyelvtudásokat, meg h homeoffice és ott lesznek. Jellemző, h idegen nyelven, de anyukád érteni fogja.


4es vagyok

2022. ápr. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!