Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tolmácsként mennyit lehet...

Tolmácsként mennyit lehet keresni?

Figyelt kérdés
Mondjuk japán magyar tolmácsként hol tudok elhelyezkedni, kb mennyit kereshetek? Elsősorban Magyarországon, egyelőre nincs tervben külföldre menni. Van egyáltalán rá igény manapság, meg lehet belőle élni? Vagy van olyan, hogy több nyelvű tolmács (angol, német esetleg még)?

2022. ápr. 14. 20:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
3%

4!

Nagyon sokat fizettél érte, én az ingyenes deepl alkalmzást raktam a telómra 0 forintért.

2022. ápr. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Unokatesóm perfekt Japánból. 2010 környékén 5000eFt/óra díjért tolmácsolt és volt munkája dögivel. A Japán nyelvtudásra igaz, hogy kevés az eszkimó és kevés a fóka is. Ha valahol el tudsz helyezkedni vele akkor nagy pénzeket lehet vele keresni ha pedig nem akkor nem.
2022. ápr. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
84%
Én is japánul tanulók pont:D mondjuk én csak azért mert kint akarok dolgozni, nem tolmacskodni. Az én véleményem az, hogy megéri. A japánok a korlátozott szótag készletük miatt nagyon nehezen tanulnak meg idegen nyelveket, hiába költenek rengeteget angol tanárokra. Az AI-tól meg fölösleges félni, mire oda jut hogy kínált egy tolmácsot, addigra kb. az összes szakma veszélyben lesz. Szóval ha az AI-től félsz akkor ne tanulj semmit:D
2022. ápr. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
52%

#13


Már most vannak olyan AI tolmácsok, amik dolgoznak olyan jól mint egy átlagos tolmács.

Diplomáciában dolgoztam évekig...

2022. ápr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#14 vagyok.


Még annyit, hogy ázsiában. Szóval abszolút ott van már most a technológia.

2022. ápr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!