Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek ráírják egy...

Szerintetek ráírják egy külföldön élő ismerősömre/ismerőseimre, hogy tudnak-e ott a számomra állást?

Figyelt kérdés

Kicsit furának, és tolakodónak érezném magam emiatt, hogy én írnék rájuk, és nem ők hívnának ki. Főleg hogy nem tudom hogy reagálnának rá, meg hát a lányukba még szerelmes is vagyok. Jó, ezt ő nem viszonozza, de akkoris, egy próbát hátha megérné.


Szerintetek?

Normális válaszokat előre is köszönöm!:)



2022. márc. 31. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Írj.
2022. márc. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elég fura a helyzet. Ha viszonozná akkor gondolkodás nélkül lehetne neki írni. Ha szimplán csak barátok lennétek akkor is. De így, hogy te odáig vagy érte, de ő ezt nem viszonozza...Én lehet kihagynám. Csak nekem lenne rosszabb egy ilyen szituban. Egyedül van ott az ember, és az egyetlen személy akivel először tud találkozgatni az egy olyan lány aki bejön neked, de fordítva ez nem igaz. De te tudod. Ha eljön a szerelmi csalódás ideje, akkor ott kint extrán magányos leszel.
2022. márc. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2022. ápr. 1. 12:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!